נערך לאחרונה ב-

שירות לקוחות ודרכי יצירת קשר של כאל (Cal)

>>
>>
שירות לקוחות כאל (Cal) טלפון
כאל לוגו

כאל (Cal) או בשמה המלא כרטיסי אשראי לישראל בע"מ, היא חברה שמספקת שירותי הנפקת כרטיסי חיוב וכן סליקת עסקאות באשראי. החברה נמצאת בבעלות בנק דיסקונט.

מבט מהיר על דרכי יצירת קשר של כאל (Cal)​

כאל לוגו

טלפון של שירות הלקוחות של כאל (Cal)​

מספר הטלפון הינו:

  03-5726444

זמינים בשעות ובימים:
ימים א'-ה'
08:30-16:00
בימי ו' וערבי חג המוקד סגור

במקרה של אובדן או גניבת אשראי יש לחייג – 03-5723666 זמינים 24/7

לנמצאים בחו"ל יש לחייג – 972-3-5724801+ זמינים 24/7

לטיפול בעסקאות לא מזוהות יש לחייג – 03-5726444 (עסקאות בארץ) | 03-5727005 (עסקאות בחו"ל) זמינים בשעות ובימים: ימים א' –ה' 8:30 – 16:00

לבירור מידע וביצוע תשלום חוב יש לחייג – 03-5724326 זמינים בשעות ובימים: ימים א' –ה' 8:30 – 16:00

 

מייל של שירות הלקוחות של כאל (Cal)​

כתובת המייל הינה:
calservice@icc.co.il

צור קשר באתר של כאל (Cal)

כתובת האתר הינה:
https://bit.ly/3zFvEZz

שירות הלקוחות בכתובת של כאל (Cal)

כתובת החברה הינה:

תפוצות ישראל 13, גבעתיים

הוואצפ של שירות הלקוחות של כאל (Cal)

מספר הטלפון בוואצפ הינו:

03-5725111

מסנג'ר של שירות הלקוחות של כאל (Cal)

הפייסבוק של שירות הלקוחות של כאל (Cal)

שם דף הפייסבוק הינו:

כרטיסי אשראי לישראל – cal

ערוץ היוטיוב של שירות הלקוחות של כאל (Cal)

שם ערוץ היוטיוב הינו:

Cal israel

צור קשר באפליקציית Google play של כאל (Cal)

שם האפליקציה הינה:

כאל

צור קשר באפליקציית Appstore של כאל (Cal)

שם האפליקציה הינה:

אפליקציית כאל

צור קשר בפקס של כאל (Cal)

מספר הפקס הינו:

03-5723723

רשימת טלפונים נוספים של כאל (Cal) שירות לקוחות

 1. אשראי כאל טלפון 03-5726444
 2. ויזה כאל טלפון 03-5726444
 3. ויזה כאל ביטוח נסיעות חול טלפון 03-5726444
 4. ויזה כאל ביטוח נסיעות לחו"ל טלפון 03-5726444
 5. ויזה כאל ביטחון טלפון 03-5726444
 6. ויזה כאל חול טלפון 03-5726444
 7. ויזה כאל חירום טלפון 03-5726444
 8. ויזה כאל עסקים טלפון 03-5726444
 9. ויזה כאל שופרסל טלפון 03-5726444.
 10. ויזה כאל שירות לקוחות טלפון 03-5726444
 11. ויזה כאל שירות לקוחות עסקי טלפון 03-5726444
 12. אשראי כאל טלפון 03-5726444
 13. כאל טלפון 03-5726444
 14. כאל שירות לקוחות טלפון 03-5726444
 15. כאל טלפון 03-5726444
 16. כאל אשראי טלפון 03-5726444
 17. כאל ביטחון טלפון 03-5726444
 18. כאל ויזה טלפון 03-5726444
 19. כאל כרטיסי אשראי טלפון 03-5726444
 20. כאל עסקים שירות לקוחות טלפון 03-5726444
 21. כאל שופרסל טלפון 03-5726444
 22. כאל שירות לקוחות טלפון 03-5726444
 23. כרטיס אשראי כאל טלפון 03-5726444
 24. כרטיס אשראי שופרסל כאל טלפון 03-5726444
 25. מס ויזה כאל טלפון 03-5726444
 26. שירות לקוחות ויזה כאל טלפון 03-5726444

אשראי כאל טלפון

אתם יכולים להשתמש בכרטיסי אשראי כאל טלפון על מנת לבצע קניות מקוונות ולבצע עסקאות כמעט בכל מקום שמקבל ויזה ברחבי העולם, כולל משיכת מזומן, העברה בנקאית והפקדת חיסכון. בנוסף לכך, מחזיקי כרטיסי אשראי כאל טלפון נהנים בדרך כלל ממבצעים ומבצעים בלעדיים יותר.

איזה הטבות מעניק כרטיס האשראי ויזה כאל טלפון?

כרטיסי אשראי ויזה כאל טלפון מעניקים לכם מספר הטבות חשובות שאינכם מקבלים כאשר משלמים במזומן או בצ'קים אישיים. ואלו הן ההטבות שמעניקים כרטיסי אשראי ויזה כאל טלפון:

 • תצברו נקודות ותממשו לתגמולים – תוכלו לצבור נקודות עבור נסיעות או סחורה עם כל שקל שתוציא. כרטיסי אשראי ויזה כאל טלפון מספקים הנחות לשותפים לחסכון בכסף וחיסכון מיוחד אצל שלל הקמעונאים הטובים במדינת ישראל.

 • כלי נוח לניהול פיננסי – כרטיסי אשראי ויזה כאל טלפון מספקים דרך נוחה ובטוחה לקניות, לתקצב ולנהל את המשאבים הפיננסיים שלכם. אתם יכולים להשתמש בכרטיס כדי לבצע רכישות, לנהל את תזרים המזומנים היומי שלכם באמצעות מקדמות מזומן, ולגשת למגוון חשבונות אישיים באמצעות בנקאות מקוונת ומכשירי כספומט. כאשר אתם משתמשים בכרטיס אשראי לרכישות יום יומיות, אתם לא צריכים לשאת כמות גדולה של מזומן או לספק את שיטות הזיהוי הנוספות הנחוצות כדי לשלם באמצעות המחאה. כמו כן, כרטיס אשראי הוא בעצם הדרך היחידה לבצע רכישות מקוונות.

 • דירוג אשראי – פיתוח דירוג אשראי חיובי באמצעות שימוש אחראי בכרטיס אשראי הוא נכס, לא רק כאשר אתם מגישים בקשה לכרטיס אשראי, אלא גם כאשר אתם מגישים בקשה לעבודה, כיסוי ביטוחי או מימון לרכב או דירה. זכרו שדירוג אשראי גרוע יכול לעקוב אחריכם במשך כמה שנים. הדרך הטובה ביותר להבטיח דירוג אשראי חיובי היא לשלם את החשבונות שלכם בזמן, ובמידת האפשר, לשלם יותר מהיתרה המינימלית לתשלום בכרטיס שלכם. זה יבטיח למלווים עתידיים שאתם מהווים סיכון אשראי טוב.

האם יש הבדלים בין מסטרקרד לבין ויזה כאל עסקים טלפון?

ההבדל בין ויזה כאל עסקים טלפון למסטרקארד הוא הלוגו שעל הכרטיס – ולא הרבה יותר. לוויזה ולמאסטרקארד יש כל כך הרבה במשותף שמבחינת ההוצאות היומיומיות, כולם ניתנים להחלפה. שניהם מקובלים במדינת ישראל, וההטבות החשובות ביותר למשתמשי הכרטיס אינן נקבעות לפי האם מדובר בכרטיס מאסטרקארד או ויזה כאל עסקים טלפון. ויזה כאל עסקים טלפון ומסטרקארד לא ממש מנפיקות או מפיצות כרטיסי אשראי. במקום זאת, הם רשתות תשלומים – הם מעבדים תשלומים בין בנקים וסוחרים עבור רכישות בכרטיסי אשראי. הבנק שמנפיק את הכרטיס חשוב הרבה יותר מרשת התשלומים. שיעורי הריבית, העמלות ורוב התגמולים וההטבות בכרטיס אשראי נקבעים על ידי הבנק המנפיק. רשתות תשלום מספקות כמה יתרונות. ההטבות הללו הן ההבדל המהותי היחיד בין ויזה למסטרקארד, אבל הן מינוריות יחסית. רוב מה שאתם מקבלים עם כרטיס מגיע מהמנפיק. ויזה ומסטרקארד מתקבלות כמעט בכל מקום שלוקח כרטיסי אשראי. למעט קומץ יוצאים מן הכלל, כל מקום שייקח אחד ייקח את השני. כמעט כל סוחר שמקבל כרטיסי אשראי לוקח גם ויזה וגם מאסטרקארד

מה הערך המוסף של ויזה כאל שירות לקוחות טלפון?

מומחי מימון אישי משקיעים אנרגיה רבה בניסיון למנוע ממכם להשתמש בכרטיסי אשראי – ועם סיבה טובה. רבים ממכם משתמשים בכרטיסי אשראי בצורה לא אחראית ומגיעים לחובות. עם זאת, בניגוד לאמונה הרווחת, אם אתם יכולים להשתמש בפלסטיק בצורה אחראית, למעשה עדיף לכם לשלם בכרטיס אשראי מאשר בכרטיס חיוב ולשמור על עסקאות מזומן למינימום. הבה נבחן מדוע כרטיס האשראי ויזה כאל שירות לקוחות טלפון שלכם יוצא בראש, ושימושים ואסטרטגיות מסוימים בכרטיסי אשראי.

 • אשראי בנייה – אם אין לכם אשראי או שאתם מנסים לשפר את ניקוד האשראי שלכם, שימוש בכרטיס אשראי באחריות יעזור משום שחברות האשראי ידווחו על פעילות התשלום שלכם ללשכות האשראי. לפיכך, שימוש בכרטיס חיוב אינו מופיע בשום מקום בדוח האשראי שלכם, באופן הזה שהוא לא יכול לעזור לכם לבנות או לשפר את האשראי שלכם. גם אם אתם צריכים להפקיד כמה כספים בשביל לקבל כרטיס אשראי מאובטח, זה יכול לעזור לכם לבנות את היסטוריית האשראי שלכם ובסופו של דבר לזכות בכרטיסים לא מאובטחים או הלוואות גדולות יותר.

 • קבלה אוניברסלית – קשה לבצע רכישות מסוימות עם כרטיס חיוב. כאשר אתם רוצים לשכור רכב או להישאר בחדר מלון, כמעט בטוח שיהיה לכם קל יותר אם יש לכם כרטיס אשראי. חברות השכרת רכב ומלונות מעוניינים שלקוחות ישלמו בכרטיסי אשראי מכיוון שזה מקל על חיוב הלקוחות על כל נזק שהם גורמים לחדר או לרכב. סיבה נוספת היא שאם לא שילמתם מראש עבור השכירות או השהות במלון, הסוחר לא יודע מה הסכום הסופי של העסקה שלכם. הסוחר, לפיכך, צריך לחסום סכום מסוים ממסגרת האשראי הזמינה שלכם, כדי להגן על עצמו מפני חיובים פוטנציאליים שהם לא צפו. אז אם ברצונכם לשלם עבור אחד מהפריטים הללו באמצעות כרטיס חיוב, החברה עשויה להתעקש להחזיק בחשבונכם בסכום של כמה מאות ₪ . בנוסף לכך, כאשר אתם מטיילים במדינה זרה, סוחרים לא תמיד יקבלו את כרטיס החיוב שלכם – גם כאשר יש עליו לוגו בנק מרכזי.

 • ביטוח – רוב כרטיסי האשראי מגיעים אוטומטית עם מספר הגנות צרכניות שאנשים אפילו לא מבינים שיש להם, כמו ביטוח רכב שכור (אם כי לרוב משני לביטוח הרכב האישי שלכם), ביטוח נסיעות ואחריות למוצר שעלולות לחרוג מאחריות היצרן.

 • נקודות תגמול – כרטיסי אשראי מוגדרים כדי לאפשר למחזיקי כרטיס לצבור נקודה אחת או יותר לשקל בהוצאה. כרטיסי אשראי רבים לתגמול מספקים נקודות בונוס עבור קטגוריות מסוימות של הוצאות כמו לדוגמה – מסעדות, מצרכים או בנזין. כאשר מגיעים לסף רווחים מסוימים, ניתן לממש נקודות עבור נסיעות, כרטיסי מתנה מקמעונאים ומסעדות, או עבור פריטי סחורה דרך פורטל התגמולים המקוון של האשראי. אפשרויות התגמול בכרטיס האשראי שלכם הן כמעט אינסופיות. קבלו כרטיס מותג משותף המוצע בשיתוף עם רשת מלונות, קמעונאי בגדים או אפילו ארגון ללא מטרות רווח, ותוכלו למנף את ההוצאות היום יומיות שלכם, על מנת להרוויח פרסים יקרי ערך מדי יום ביומו. החוכמה היא למצוא את הכרטיס המתאים ביותר לדפוסי ההוצאות שלכם. ביצוע הפוך – שינוי דפוסי ההוצאה שלכם כך שיתאימו לכרטיס מסוים – יכול להיות לא פרודוקטיבי. אבל אם אתם כבר מוציאים כסף על בסיס קבוע אצל קמעונאי מסוים או שיש לכם זיקה למלון מסוים, למה שלא תשתמשו בכרטיס שיעודד את המשך החסות שלכם בכך שיציע לך תגמולים, הנחות והטבות משופרים?

 • תקופת חסד – כאשר אתם מבצעים רכישה בכרטיס חיוב, הכסף שלכם נעלם מיד. כאשר אתם מבצעים רכישה בכרטיס אשראי, הכסף שלכם נשאר בחשבון העובר ושב שלכם עד שתשלמו את חשבון כרטיס האשראי שלכם. להיאחז בכספים שלכם למשך הזמן הנוסף הזה יכול להיות מועיל בשתי דרכים. קודם כל, ערך הזמן של הכסף, אינסופי ככל שיהיה, יחסוך לכם כסף. דחיית התשלום בסופו של דבר הופכת את הרכישה שלך לקצת זולה יותר ממה שהייתה אחרת. מעבר לכך, על ידי תשלום בכרטיס אשראי לעומת כרטיס החיוב, מזומן או המחאה, המזומנים יבלו יותר זמן בחשבון הבנק שלכם. ואם תשלמו את כרטיס האשראי שלכם מחשבון עובר ושב נושא ריבית, תרוויחו כסף במהלך תקופת החסד. תוספת המזומנים תסתכם בסופו של דבר לסכום משמעותי. שנית, כאשר אתם משלמים באופן עקבי בכרטיס אשראי, אתם לא צריכים לעקוב מקרוב אחר יתרת חשבון הבנק שלכם.

 • בטיחות – תשלום בכרטיס אשראי מקל על מניעת הפסדים מהונאות. כאשר כרטיס החיוב שלכם משמש גנב, הכסף חסר בחשבון שלכם באופן מידי. הוצאות לגיטימיות שעבורן תזמנתם תשלומים מקוונים או ששלחתם המחאות בדואר עשויות להקפיץ, להפעיל עמלות לא מספיקות ולהשפיע על האשראי שלכם. גם אם לא באשמתכם, תשלומים מאוחרים או פספוסים אלה יכולים להוריד את ציון האשראי שלכם. זה יכול לקחת זמן עד שעסקאות הונאה יבוטלו והכסף יוחזר לחשבון שלכם בזמן שהבנק חוקר. לעומת זאת, כשמשתמשים בכרטיס האשראי שלכם במרמה, לא נגמר לכם כסף – אתם רק מודיעים להאשראי שלכם על ההונאה ולא משלמים על העסקאות שלא ביצעתם בזמן שהאשראי פותרת את העניין . רשתות כרטיסי אשראי כמו ויזה ומסטרקארד מספקות אפס כיסוי אחריות לרכישות לא מורשות כדרך לעודד שימוש בכרטיסים שלהן על מזומן או צ'קים. חברות כרטיסי האשראי יכולות גם לעזור לכם לפתור בעיות החזר כספי כאשר צרכנים אינם מסוגלים לפתור מחלוקות סוחר בעצמם.

אולי יעניין אתכם גם:

ביקורות על החברה

6 תגובות

 1. המייל המפורסם לא ניתן לשלוח בכדי לכתוב לכם ההערה בונה ללא להיות לקוח שלכם ומאוד חבל

 2. א.ג.נ….
  יש אצלכם בעיה בכניסה לאתר שלכם ..אני מקבל שגיאה ולא מצליח להיכנס לאתר ולבדק את פירוט החשבונות שלי …כחודש ימים פניתי כבר מספר פעמים לנציגים שלכם …ולא קבלתי מענה בעניין…שלחתי גם מייל עם הודעת השגיאה שאני מקבל ..ואף אחד לא מתייחס או מדבר איתי.. אני מבקש שנציג בכיר יתקשר אלי…
  0509140707

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שאלות נפוצות בנוגע לשירות לקוחות של כאל (Cal)

כל המידע על שירות הלקוחות של כאל (Cal) רשום למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה בכדי לראות דרכים לקבלת שירות לקוחות מבית העסק.
אנחנו משתדלים תמיד להוסיף ולעדכן את מספר טלפון שירות הלקוחות של כאל (Cal). במידה וקיים טלפון, הוא נמצא למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה וללחוץ על כפתור השיחה בכדי לחייג לבית העסק.
לא, אנחנו לא האתר הרשמי של כאל (Cal), אלא אנחנו אינדקס רחב שמציג דרכי יצירת קשר עם שירות לקוחות של מגוון עסקים.
אנחנו משתדלים תמיד לעדכן את המידע על דרכי יצירת קשר עם שירות הלקוחות של כאל (Cal), יחד עם זאת בעקבות שינויים תדירים בפרטי עסקים כאלו ואחרים לפעמים יכולה ליפול טעות בפרטים הרשומים בעמוד, לכן אם נתקלתם בטעות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכדי שנוכל לתקנה.
מלבד מספר הטלפון של כאל (Cal), אנחנו תמיד משתדלים להוסיף את כל דרכי ההתקשרות מול בית העסק ושירות הלקוחות שלו. לכן בעמוד תמצאו יותר מדרך אחת ליצירת קשר, כמו לדוגמא אתר האינטרנט של בית העסק, רשתות חברתיות, מייל, מספר וואצפ, פקס ועוד המון.