נערך לאחרונה ב-

שירות לקוחות ודרכי יצירת קשר של פנגו (Pango)

>>
>>
שירות לקוחות פנגו (Pango) טלפון
פנגו שירות לקוחות

פנגו מספקת פתרונות חניה לרכב בישראל ומהווה מובילה בתחום זה. פנגו היא חלקית בבעלות מילגם בע"מ ויוניסל וחלקית בבעלות של פתרונות סלולאריים בע"מ

מבט מהיר על דרכי יצירת קשר של פנגו (Pango)​

פנגו שירות לקוחות

טלפון של שירות הלקוחות של פנגו (Pango)

מספר הטלפון הינו:

4500*

זמינים בשעות ובימים:
א'-ה': 8:00-19:00 | ו': 8:00-13:00

מייל של שירות הלקוחות של פנגו (Pango)

כתובת המייל הינה: 

support@pango.co.il

צור קשר באתר של פנגו (Pango)

כתובת האתר הינה:

www.pango.co.il

שירות הלקוחות בכתובת של פנגו (Pango)

כתובת החברה הינה:

הסיבים 49, פתח תקווה

הוואצפ של שירות הלקוחות של פנגו (Pango)

מספר הטלפון בווצאפ הינו:

 0504434500

מסנג'ר של שירות הלקוחות של פנגו (Pango)

הפייסבוק של שירות הלקוחות של פנגו (Pango)

שם דף הפייסבוק הינו: 

Pango | פנגו

האינסטגרם של שירות הלקוחות של פנגו (Pango)

שם המשתמש באינסטגרם הינו:

 pango_israel

ערוץ היוטיוב של שירות הלקוחות של פנגו (Pango)

שם ערוץ היוטיוב הינו: 

פנגו Pango

צור קשר באפליקציית Google play של פנגו (Pango)

שם האפליקציה הינה:

 פנגו

צור קשר באפליקציית Appstore של פנגו (Pango)

שם האפליקציה הינה:

 פנגו Pango

טלפונים נוספים של פנגו (Pango) שירות לקוחות

 1. פנגו טלפון 4500*
 2. פנגו הנהלה טלפון 4500*
 3. פנגו הפעלה טלפון 4500*
 4. פנגו חניה טלפון 4500*
 5. פנגו ישראל שירות לקוחות טלפון 4500*
 6. פנגו להפעלה טלפון 4500*
 7. פנגו להפעלת חניה טלפון 4500*
 8. פנגו מוביט טלפון 4500*
 9. פנגו מס טלפון 4500*
 10. פנגו מקוצר טלפון 4500*
 11. פנגו משרדים טלפון 4500*
 12. פנגו שירות לקוחות טלפון 4500*
 13. פנגו שירות לקוחות 24 שעות טלפון 4500*
 14. פנגו שירות לקוחות ישיר טלפון 4500*
 15. פנגו שירות לקוחות מס טלפון 4500*
 16. פנגו שירות לקוחות קווי טלפון 4500*
 17. שירות לקוחות פנגו טלפון 4500*
 18. pango טלפון 4500*

במשך זמן מה, הטכנולוגיה המשיכה להתקדם בעוד שפעולות החניה העירוניות נותרו תקועים בימים עברו. הרבה אחרי שלבני אדם שמתגוררים בערים היו טלפונים ניידים חכמים ודרכים אלקטרוניות לנווט במרכזי העיר, הם עדיין נאלצו לשלם עבור חניה על ידי מטבעות ותחנות תשלום עם משבצות לשטרות. יישומי חניה של פנגו טלפון חוללו מהפכה בחנייה העירונית באופן הזה שהם הציעו דרכים לתושבים ולמבקרים למצוא, לשריין ולשלם עבור חניה באמצעות הטלפונים הניידים שלהם – אפילו להוסיף זמן למונים שלהם ממקומות מרוחקים על מנת למנוע בעיות.

במה ניכר פועלה של פנגו הנהלה טלפון?

פתרונות תשלום חניה דיגיטליים של פנגו הנהלה טלפון הטביעו את חותמם והם כאן כדי להישאר לאורך זמן. נכון לעכשיו, נראה שהדור הצעיר נהנה מהדרך האחרונה הזו לביצוע תשלומי חניה. אך בעתיד, זה עשוי להפוך לנורמה. המשמעות היא שקיימת הזדמנות אדירה גם לבעלי מקומות חניה וגם לספקי פתרונות חניה. אם שניהם ישחקו היטב בקלפים, הם עלולים בסופו של דבר עם מפעל בר קיימא שיניב כמות עצומה של רווח. והנה במה שניכר פועלה של פנגו הנהלה טלפון:

 • עלות תועלת – במערכת החניה המסורתית, צוות החניה מנהל כסף, ולכן יש סיכוי להונאות ולטיפול לא נכון בשוגג. פעמים רבות, המטבע המזויף שימש גם לביצוע תשלומים. ניתן להימנע בקלות מכל התקלות שהוזכרו באמצעות התקנת מערכת תשלום חניה דיגיטלית. מערכת החניה הדיגיטלית של פנגו הנהלה טלפון ממנפת גם טכנולוגיות מתקדמות כמו למשל – שערי תשלום וחיישני חניה חכמים המבטלים התערבות אנושית, ובאופן הזה מפחיתים טעויות אנוש ואף חוסכים בעלויות עבודה.

 • תובנות לגבי מגמות ונתונים בזמן אמת – מערכת חניה דיגיטלית יכולה להציע לכם נתונים ומגמות בזמן אמת הקשורים לחניונים ולמשתמשים. מגמות ונתונים אלו יכולים להציע לבעלי חניה כמה תובנות לדאוג להם לבצע התאמות ושיפורים מתאימים.

 • נוֹחוּת – במציאות העכשווית, בני האדם רגילים לנוחות שמציעה התשלומים הדיגיטליים בכל תחומי חייהם. הם מצפים לנוחות דומה גם בחניה. כאן נכנס לתמונה פתרון תשלום חניה דיגיטלי. חניה דיגיטלית נוחה ביותר לצוות ולמשתמשים מכיוון שהיא מאפשרת למשתמש לבצע תשלומים מהירים באמצעות פורטל מקוון שאינם דורשים מזומן או מטבע, במקום זאת, היא מחייבת את הסכום ישירות מחשבון המשתמש או ארנקו.

 • משפר את חווית המשתמש – פתרון תשלום של פנגו הנהלה טלפון מציע חווית משתמש משופרת שכן הוא ממזג את כל חווית המשתמש לפעולה משותפת. מערכת החניה הדיגיטלית מגיעה עם ממשק משתמש מעולה. כמו כן, עם חניה ללא כרטיסים וללא מזומנים, המשתמשים אינם צריכים לשאת כרטיסי חניה קטנים אשר נוטים לאבד. כל התהליכים כמו תשלום, הודעות זמן, חיפוש מיקום, זיהוי נקודה וכיוצא בזה פועלים בצורה חלקה והופכים לחלק מחוויית החניה כולה.

 • חיזוק תדמית המותג – חווית משתמש חלקה בחניה יכולה למלא תפקיד משמעותי בחיזוק תדמית המותג שלכם, בין אם מדובר בגוף ארגוני או מסחרי. לא משנה, אם זה משרד תאגידי, שדה תעופה או חנות קמעונאית, המבקרים שלכם יתרשמו ביסודיות ממתקני החניה המתקדמים.

 • חקרו והגבירו את זרמי ההכנסה – מערכת חניה דיגיטלית של פנגו הנהלה טלפון מאפשרת לכם לייצר רווחים ממקום חניה חינם. בנוסף לכך, אתם יכולים להציע למשתמשים שלכם חוויה נטולת מתח, מה שיניע אותם להחנות את רכבם לזמן ארוך יותר. המשתמשים כבר יודעים שהם יכולים להעלות בקלות את סשן החניה שלהם בכל עת. גישה זו נטולת מתח מביאה להגדלת הכנסות החניה שלכם.

 • תנועה מופחתת – ניהול כושל בחנייה אומר גם שנהגים נמצאים על הכביש בחיפוש אחר מקום חניה. זה יכול לגרום לזרימת תנועה מאסיבית ולעומס. עם זאת, עם חניה דיגיטלית, נהגים יכולים לחפש בקלות את מקום החניה שלהם מבלי לגרום לפקקים.

 

מה הן המעלות החשובות של פנגו חניה טלפון?

המעלות החשובות של פנגו חניה טלפון הן כלהלן:

 • בטיחות מוגברת – מלבד הנוחות, פנגו חניה טלפון מבטיחה גם בטיחות מוגברת. הסיבה לכך היא שהמערכת מספקת למאבטחים ולעובדים נתונים בזמן אמת של חניה. זה עוזר להם למנוע עבירות חניה או כל פעילות חשודה אחרת. יתרה מכך, מערכת החניה הדיגיטלית מגיעה עם מצלמות זיהוי שיכולות לצלם תמונה רלוונטית של לוחיות רישוי.

 • מהירות – אחת המעלות העיקריות של פנגו חניה טלפון היא שהיא מהירה בזק בהשוואה למערכת החניה המסורתית. פתרון תשלום חניה דיגיטלי מבטל למעשה בזבוז זמן כאשר המשתמש מחפש את השינוי הנכון לביצוע התשלום במקום החניה. זה מאפשר למשתמשים למנף את הטלפון החכם שלהם כדי לבצע תשלומים מהירים.

 • תשלומים מאובטחים – כל התשלומים בחניה דיגיטלית מבוצעים באמצעות שערים ללא מזומנים המאובטחים בטכנולוגיות העדכניות ביותר כמו הצפנה. זה מניע את המשתמש להשתמש יותר במערכות תשלום חניה דיגיטליות.

 • אופטימיזציה של מקומות חניה – בחניה מסורתית, בעבר היו כמות עצומה של משאבים וזמן שנצרך בחניה. עם זאת, עם פנגו חניה טלפון במקום, מקומות החניה מתמלאים במהירות וביעילות רבה יותר. זה בסופו של דבר חוסך זמן, משאבים ומאמצים. יתרה מכך, זה גם מבטיח שבעל מקום החניה לא ישקיע במבני החניה החדשים יותר, שכן מקומות החניה הקיימים שלו עוברים אופטימיזציה.

 • זיהום מופחת – מלבד גרימת פקקים, חיפוש אחר מקומות חניה שורף גם כמות עצומה של דלק והפליטה מגבירה את זיהום האוויר. פתרון פנגו חניה טלפון לרכב מפחית את זמן הנהיגה, מה שבסופו של דבר מפחית את פליטת הרכב היומית ואת טביעות הפחמן שלו.

 

למה לבחור דווקא את פנגו ישראל שירות לקוחות טלפון?

מערכות החניה הופכות חשובות יותר ויותר בחיי היום יום שלכם. זה בעיקר מכיוון שאתם מודאגים יותר מתמיד מהיכן עליכם להחנות את הרכב שלכם כאשר אתם נתקלים בקשיים במציאת מקום או נאלצים לחנות בערים סואנות. התפתחות הטכנולוגיה אפשרה לכם לראות רמה ניכרת של שיפור במערכות ניהול חניה. פנגו ישראל שירות לקוחות טלפון לא רק מועיל אלא גמיש בכל הנוגע לשליטה בזרימת כל כלי הרכב החניה באזור המסוים הזה. והנה למה לבחור דווקא את פנגו ישראל שירות לקוחות טלפון:

 • זה נחשב למי שגר בבניינים פרטיים. עד כמה זה רע לחזור מהעבודה או מהיעד ולגלות שמישהו לקח לכם את מקום החניה? במיוחד כאשר אתם גרים באזור מגורים פרטי, זה יכול להיות די מעצבן עם הזמן. לכן, בעלי חניונים פרטיים צריכים לקחת את האחריות הנדרשת ולנהל ביעילות את המקרים הללו עבור דיירי הבניין הפרטי.

 • הדרך הטובה ביותר לשמור מקומות חניה לתושבים פרטיים היא לחתום כשלקוחות אחרים יכולים לחנות או לאסור בתכלית החניה שם עם שלט אזהרה לא לחנות שם. בנוסף לכך, אתם יכולים להוסיף אזהרות נוספות שהוא ייגרר אם מישהו יחנה את מכוניתו במקום שמור. במקרים אלו בעלי חניה יכולים לגבות תשלום חודשי באמצעות מערכת ניהול החניה. בנוסף, המערכת מאפשרת ללקוחות אחרים למצוא מקומות חניה חינם לחניה ולחברי מגורים לשאת כרטיס מבלי לשלם כל יום אלא לשלם חודשי.
 • קל לתחזוקה ולניהול – פנגו ישראל שירות לקוחות טלפון מאורגן בקלות בצורה מובנית היטב. מעל לכל, קל לשלוט בהם ולווסת כל בעיה שעלולה להתרחש. יתרה מזאת, הם ידידותיים למשתמש, ולא תהיה לכם שום בעיה לטפל במערכת. בקיצור, תחזוקה של מערכת ניהול החניה שלכם אינה מאתגרת, ואם יש לכם בעיות כלשהן, אפשרי לתקן אותן בלי כל בעיה.

 

איך יטיב עמכם פנגו מס טלפון?

הטכנולוגיה עברה דרך ארוכה כדי להקל עליכם. יחד עם זאת, אתם יכולים לתת לתוכנה לעשות את כל העבודה כשאתם ממשיכים לשפר את העסקים שלכם. יש יותר מדי רכבים, ולא נראה ירידה בהם בזמן הקרוב, אז זה התפקיד שלכם לנהל את האופן שבו אתם מחנים את הרכבים האלה כמה שיותר מהר. והנה איך יטיב עמכם פנגו מס טלפון:

 • טכנולוגיה ברמה גבוהה – פנגו מס טלפון ידועה ברמת האינטגרציה הטכנולוגית הגבוהה שלה. בגלל בעיה זו, מערכות ניהול חניה היא אופציה נהדרת לשימוש בחניונים עמוסים. לחלופין, יתרון עצום של טכנולוגיות חניה הוא האופן שבו הן זמינות להתאמה אישית כדי להתאים לצרכי החניה ולדרישותיכם, ללא קשר אם עליכם להשתמש בהן למטרות עסקיות, חירום או כל מטרה אחרת.
 • תשלומים משולבים – פנגו מס טלפון כוללת אמצעי תשלום בזמן אמת ואלקטרונים באמצעות אפליקציה או דפדפן. זה הופך את חווית החניה למובנית יותר וקלה יותר עבור זרמי הכנסה.
 • משתמש באפליקציות ובתוכנות משולבות – על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר האפשריות, פנגו מס טלפון משתמשת באפליקציות ומשלבת אותן אחת עם השנייה. ברם, זה תלוי בדרישות, ומה שהכי טוב הוא מספר אפשרויות ההתאמה האישית שיש.

אולי יעניין אתכם גם:

ביקורות על החברה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שאלות נפוצות בנוגע לשירות לקוחות של פנגו (Pango)

כל המידע על שירות הלקוחות של פנגו (Pango) רשום למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה בכדי לראות דרכים לקבלת שירות לקוחות מבית העסק.
אנחנו משתדלים תמיד להוסיף ולעדכן את מספר טלפון שירות הלקוחות של פנגו (Pango). במידה וקיים טלפון, הוא נמצא למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה וללחוץ על כפתור השיחה בכדי לחייג לבית העסק.
לא, אנחנו לא האתר הרשמי של פנגו (Pango), אלא אנחנו אינדקס רחב שמציג דרכי יצירת קשר עם שירות לקוחות של מגוון עסקים.
אנחנו משתדלים תמיד לעדכן את המידע על דרכי יצירת קשר עם שירות הלקוחות של פנגו (Pango), יחד עם זאת בעקבות שינויים תדירים בפרטי עסקים כאלו ואחרים לפעמים יכולה ליפול טעות בפרטים הרשומים בעמוד, לכן אם נתקלתם בטעות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכדי שנוכל לתקנה.
מלבד מספר הטלפון של פנגו (Pango), אנחנו תמיד משתדלים להוסיף את כל דרכי ההתקשרות מול בית העסק ושירות הלקוחות שלו. לכן בעמוד תמצאו יותר מדרך אחת ליצירת קשר, כמו לדוגמא אתר האינטרנט של בית העסק, רשתות חברתיות, מייל, מספר וואצפ, פקס ועוד המון.