נערך לאחרונה ב-

שירות לקוחות ודרכי יצירת קשר של בודישופ (Bodyshop)

>>
>>
שירות לקוחות בודישופ (Bodyshop) טלפון

מוצרי BODY SHOP משקפים את השילוב שבין הגישה הטבעית – המסורתית לבין הגישה המדעית – מודרנית. אנו משתמשים בחומרים טבעיים, בידע רפואי ובטכנולוגיות חדשניות. בשילוב חומרים טבעיים בכמויות המתאימות כדי להבטיח יעילות מרבית מוצרינו משקפים בצורה הטובה ביותר את תפיסת עולמנו, המעמידה בראש מעייניה את הדאגה לאיכות הסביבה והתרומה לקהילה.

צור קשר שירות לקוחות בודישופ

מבט מהיר על דרכי יצירת קשר של בודישופ (Bodyshop)

צור קשר שירות לקוחות בודישופ

טלפון של שירות הלקוחות של בודישופ (Bodyshop)

מספר הטלפון הינו:  

03-6762313

מספר טלפון נוסף- 03-6762617

צור קשר באתר של בודישופ (Bodyshop)

כתובת האתר הינה:

https://bit.ly/3j3Z4KG

כתובות מייל ליצירת קשר- info@bodyshop.co.il | ilana_h@bodyshop.co.il

הפייסבוק של שירות הלקוחות של בודישופ (Bodyshop)

שם דף הפייסבוק הינו:

Body shop בודי שופ

צור קשר בפקס של בודישופ (Bodyshop)

מספר הפקס הינו:

03-6742633

אולי יעניין אתכם גם:

ביקורות על החברה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שאלות נפוצות בנוגע לשירות לקוחות של בודישופ (Bodyshop)

כל המידע על שירות הלקוחות של בודישופ (Bodyshop) רשום למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה בכדי לראות דרכים לקבלת שירות לקוחות מבית העסק.
אנחנו משתדלים תמיד להוסיף ולעדכן את מספר טלפון שירות הלקוחות של בודישופ (Bodyshop). במידה וקיים טלפון, הוא נמצא למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה וללחוץ על כפתור השיחה בכדי לחייג לבית העסק.
לא, אנחנו לא האתר הרשמי של בודישופ (Bodyshop), אלא אנחנו אינדקס רחב שמציג דרכי יצירת קשר עם שירות לקוחות של מגוון עסקים.
אנחנו משתדלים תמיד לעדכן את המידע על דרכי יצירת קשר עם שירות הלקוחות של בודישופ (Bodyshop), יחד עם זאת בעקבות שינויים תדירים בפרטי עסקים כאלו ואחרים לפעמים יכולה ליפול טעות בפרטים הרשומים בעמוד, לכן אם נתקלתם בטעות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכדי שנוכל לתקנה.
מלבד מספר הטלפון של בודישופ (Bodyshop), אנחנו תמיד משתדלים להוסיף את כל דרכי ההתקשרות מול בית העסק ושירות הלקוחות שלו. לכן בעמוד תמצאו יותר מדרך אחת ליצירת קשר, כמו לדוגמא אתר האינטרנט של בית העסק, רשתות חברתיות, מייל, מספר וואצפ, פקס ועוד המון.