נערך לאחרונה ב-

שירות לקוחות ודרכי יצירת קשר של בית הקברות הר הרצל

>>
>>
שירות לקוחות בית הקברות הצבאי הר הרצל טלפון
תמונה כללית שירות לקוחות בקליק

בית הקברות הר הרצל הוא בית הקברות הצבאי של ירושלים, המשמש גם כבית הקברות הצבאי המרכזי של מדינת ישראל ושל כוחות הביטחון והמשטרה.

מבט מהיר על דרכי יצירת קשר של בית הקברות הר הרצל

תמונה כללית שירות לקוחות בקליק

טלפון של שירות הלקוחות של בית הקברות הר הרצל

מספר הטלפון הינו:  

02-632-1500

צור קשר באתר של בית הקברות הר הרצל

כתובת האתר הינה

https://www.herzl.org.il/

שירות הלקוחות בכתובת של בית הקברות הר הרצל

כתובת החברה הינה

הר הרצל,ירושלים

אולי יעניין אתכם גם:

צור קשר שירות לקוחות זופה
שירות לקוחות מסעדות

שירות לקוחות זופה טלפון

שירות לקוחות ודרכי יצירת קשר של זופה דף הבית זופה היא מסעדת מרקים בה אפשר לטעום ממגוון מרקים ותבשילים. מבט מהיר על דרכי יצירת

קרא עוד »

ביקורות על החברה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שאלות נפוצות בנוגע לשירות לקוחות של בית הקברות הצבאי הר הרצל

כל המידע על שירות הלקוחות של בית הקברות הצבאי הר הרצל רשום למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה בכדי לראות דרכים לקבלת שירות לקוחות מבית העסק.
אנחנו משתדלים תמיד להוסיף ולעדכן את מספר טלפון שירות הלקוחות של בית הקברות הצבאי הר הרצל. במידה וקיים טלפון, הוא נמצא למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה וללחוץ על כפתור השיחה בכדי לחייג לבית העסק.
לא, אנחנו לא האתר הרשמי של בית הקברות הצבאי הר הרצל, אלא אנחנו אינדקס רחב שמציג דרכי יצירת קשר עם שירות לקוחות של מגוון עסקים.
אנחנו משתדלים תמיד לעדכן את המידע על דרכי יצירת קשר עם שירות הלקוחות של בית הקברות הצבאי הר הרצל, יחד עם זאת בעקבות שינויים תדירים בפרטי עסקים כאלו ואחרים לפעמים יכולה ליפול טעות בפרטים הרשומים בעמוד, לכן אם נתקלתם בטעות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכדי שנוכל לתקנה.
מלבד מספר הטלפון של בית הקברות הצבאי הר הרצל, אנחנו תמיד משתדלים להוסיף את כל דרכי ההתקשרות מול בית העסק ושירות הלקוחות שלו. לכן בעמוד תמצאו יותר מדרך אחת ליצירת קשר, כמו לדוגמא אתר האינטרנט של בית העסק, רשתות חברתיות, מייל, מספר וואצפ, פקס ועוד המון.