נערך לאחרונה ב-

שירות לקוחות ודרכי יצירת קשר של בר אילן בנים נתניה

>>
>>
שירות לקוחות בר אילן בנים נתניה טלפון
תמונה כללית שירות לקוחות בקליק

בר אילן בנים נתניה - אמי“ת בר אילן בנים היא קהילה תורנית לומדת, היוצרת מרקם חברתי משמעותי של כל חברי הקהילה: מורים תלמידים והורים, להגשמה מעשית של ערכים תורניים וציוניים.

מבט מהיר על דרכי יצירת קשר של בר אילן בנים נתניה

תמונה כללית שירות לקוחות בקליק

טלפון של שירות הלקוחות של בר אילן בנים נתניה

מספר הטלפון הינו:  

09-8340505

צור קשר באתר של בר אילן בנים נתניה

כתובת האתר הינה:

https://bit.ly/3c2blOV

שירות הלקוחות בכתובת של בר אילן בנים נתניה

כתובת החברה הינה:

אמי"ת בר אילן נתניה, נתניה

צור קשר בפקס של בר אילן בנים נתניה

מספר הפקס הינו:

09-8345588

אולי יעניין אתכם גם:

ביקורות על החברה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שאלות נפוצות בנוגע לשירות לקוחות של בר אילן בנים נתניה

כל המידע על שירות הלקוחות של בר אילן בנים נתניה רשום למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה בכדי לראות דרכים לקבלת שירות לקוחות מבית העסק.
אנחנו משתדלים תמיד להוסיף ולעדכן את מספר טלפון שירות הלקוחות של בר אילן בנים נתניה. במידה וקיים טלפון, הוא נמצא למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה וללחוץ על כפתור השיחה בכדי לחייג לבית העסק.
לא, אנחנו לא האתר הרשמי של בר אילן בנים נתניה, אלא אנחנו אינדקס רחב שמציג דרכי יצירת קשר עם שירות לקוחות של מגוון עסקים.
אנחנו משתדלים תמיד לעדכן את המידע על דרכי יצירת קשר עם שירות הלקוחות של בר אילן בנים נתניה, יחד עם זאת בעקבות שינויים תדירים בפרטי עסקים כאלו ואחרים לפעמים יכולה ליפול טעות בפרטים הרשומים בעמוד, לכן אם נתקלתם בטעות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכדי שנוכל לתקנה.
מלבד מספר הטלפון של בר אילן בנים נתניה, אנחנו תמיד משתדלים להוסיף את כל דרכי ההתקשרות מול בית העסק ושירות הלקוחות שלו. לכן בעמוד תמצאו יותר מדרך אחת ליצירת קשר, כמו לדוגמא אתר האינטרנט של בית העסק, רשתות חברתיות, מייל, מספר וואצפ, פקס ועוד המון.