נערך לאחרונה ב-

שירות לקוחות ודרכי יצירת קשר של דמיקסה (Damixa)

>>
>>
שירות לקוחות דמיקסה (Damixa) טלפון

דמיקסה במשך השנים הכניסה לעולם הברזים חידושים שהפכו את השימוש בהם לקל הרבה יותר. היא הייתה זו שהציגה לאירופה בשנת 1966 ברז עם ידית אחת.

צור קשר שירות לקוחות דמיקסה

מבט מהיר על דרכי יצירת קשר של דמיקסה (Damixa)

צור קשר שירות לקוחות דמיקסה

מייל של שירות הלקוחות של דמיקסה (Damixa)

כתובת המייל הינה:

damixa-international@fmm-mora.com

צור קשר באתר של דמיקסה (Damixa)

כתובת האתר הינה:

https://damixa.com/

הפייסבוק של שירות הלקוחות של דמיקסה (Damixa)

שם דף הפייסבוק הינו:

Damixa

האינסטגרם של שירות הלקוחות של דמיקסה (Damixa)

שם המשתמש באינסטגרם הינו:

damixa_official

ערוץ היוטיוב של שירות הלקוחות של דמיקסה (Damixa)

שם ערוץ היוטיוב הינו:

.Damixa Official

צור קשר בפינטרסט של דמיקסה (Damixa)

כתובת הפינטרסט הינה:

Damixa

שירות לקוחות דמיקסה

לעיתים הפעולות השגרתיות שלנו נראות כדבר מובל מאליו. כך למשל אם אתם מבקשים להשתמש בברזי מים שונים במלקחת, בשירותים ומטבח, נשאלת השאלה עד כמה הדבר יכול להיות מסובך?
התשובה היא שניתן להפוך את העניין לפשוט, אך אין סיבה שלא תעשו זאת בצורה מגוונת ואופנתית. כעת אנחנו מבקשים להמליץ לכם על דמיקסה המתעסקת ביצירת ברזי מים מסוגים שונים וממטרות מגוונות לכל מי שצריך. העיצוב האיכותי, האפשרות של הלקוחות לקבל בחירה המתאימה לצרכים שלהם, המכשירים המתקדמים, כעת גם אתם יכולים לרכוש.
ניתן להיעזר בשירות הלקוחות לחווית קנייה נוחה יותר.

אפשרויות טובות בעזרת מים איכותיים

השימוש במים הוא דבר יומיומי אשר כלל משקי הבית במדינת ישראל ובכלל בעולם בכולו מבקשים לעסוק בו. המוצרים אשר עוזרים לנו לקבל את המים לצרכים השונים שלנו, יכולים בהחלט לעשות את ההבדל. אנו ממליצים לכם לעצור לרגע ולהביט סביב, האם אתם מרוצים מהדרך בה חדרים שונים בבית שלכם בנויים ומשרתים את המטרות שלכם. האם אתם מוצאים תקבלה באחד ממקורות המים אשר היא חוזרת על עצמה? האם אתם לעיתים מרגישים כי האפשרויות הקיימות פשוט יכולות להיות טובות יותר . תוכלו לפנות כעת דמיקסה על מנת לקבל את מכשיר המים האיכותי.
האפשרויות הקיימות בשבילכם היא דבר שיש להשתמש בו בטווח הזמן הקרוב.

עתיד מתקדם לצד שירות אנושי

טוב לדעת כי דמיקסה חרטה על דגלה להיות אחת מהחברות האיכותיות ביותר בייצור של מוצרי מים מתקדמים. כך ניתן למצוא אסלות וברזים בעיצובים חדישים הנותנים הרגשה כי אתם נמצאים בעידן טוב יותר. אסלות חכמות הן כאלו שיכולות להציל את החיים שלכם ולשפר את האיכות בה אתם נמצאים. לצד כול הקדמה הזאת הקיימת בצורה כה עשירה, יש לדעת כי שירות הלקוחות עדיין נשאר אנושי ונגיש לכל מי שצריך. הדבר אומר כי ניתן לקבל אפשרות לתקשורת עם עובדים החברה במידת הצורך וכאשר אתם נתקלים בבעיה מסוימת. כעת נבקש להסביר לכם על הדרכים השונות לביצוע תקשורת עם שירות הלקוחות הנוח של  החברה. 

שירות לקוחות נוח לכל מי שצריך

הלקוחות המבקשים לבצע רכישה אצל דמיקסה הם כאלו הצריכים להרגיש כי חשבו עליהם כאשר יצרו מוצר כזה או אחר. כך הם מצפים לקבל שירות לקוחות איכותי, כאשר הדבר אומר כי הנגישות והזמינות נמצאים להם בראש סדר העדיפויות. ישנה אפשרות לפנות בצורה מהירה הן בעזרת שיחת טלפון פשוטה והן בעזרת שימוש באפשרויות האינטרנטיות. כך תוכלו למלא טופס בקשה עם הפרטים האישיים שלכם ולהסביר על המקרה בו אתם נמצאים. ככל שתפרטו יותר תקבלו עזרה מתאימה. ניתן לפנות גם בטלפון, לשלוח הודעת מייל או וווסאפ, כך שכלל האפשרויות הן זמינות במיוחד בשבילכם. 

עסק מתקדם כבסיס לבית טוב יותר

הבית שלנו אמור להיות המקום בו אנחנו מרגישים בצורה הטובה ביותר. זהו המקום אליו נגיע בכול לילה וממנו ניצא בכול בוקר. עלת שתרגישו בו נוח בצורה אורגנית, ישנו צורך לעצור לרגע ולהבין אם אתם מרגישים שישנו צורך לשנות לשנו דבר מה מסוים. לא מן הנמנע כי האפשרות שאתם צריכים נמצאת מתחת לאף שלכם וזוהי בעצם האפשרות להשתמש במוצר מסוים מתקדם כזה או אחר.
כך דמיקסה מבקשת להציב את עצמה בראש הפירמידה. כאשר אתם רוכשים שלה אתם בעצם מקבלים איכות גבוה למדי. הבית שלכם משתפר בין רגע. 

כיצד מתבצעת הרכישה אצל דמיקסה

בשביל שהלקוחות יוכלו להגיע כמה שיותר מוכנים כאשר הם נמצאים במעמד הקנייה. יתרה החברה אפשרות במיוחד בשבילכם לבצע רכישה בצורה מתקדמת. כעת אתם יכולים להיכנס לאתר האינטרנט, למצוא הסבר קצר על המוצרים השונים ואף להביט על קטלוג מסוים.
ההסברים נכתבו על ידי אנשי החברה ועל ידי אנשים המכירים את היתרונות הקיימים בכול אפשרות.
אם אתם אכן מתרצים מהמבחר שראיתם ואתם מבקשים לבצע קנייה הרי שאנחנו מאחלים לכם חווית רכישה נעימה בעזרת האתר. תוכלו לבדוק את היתרונות של הדגמים השונים על ידי הגעה אל הקטגוריה הנכונה. 

מתי תקבלו תשובה משירות הלקוחות?

קודם כול יש להבין כי אנחנו מדברים על שירות שיכול להתקיים בצורה איכותית יותר בעזרת שני דרכים עיקריות. הראשונה היא שימוש בווטסאפ והדרכים הקיימות באתר האינטרנט. האפשרות השנייה היא שימוש בשיחת טלפון. אם נהיה כנים הרי שזה ברור כי כיום תשובה יכולה לעיתים להגיע בצורה מהירה ופשוטה לכל מי שצריך. לרוב מדובר ביום עסקים יחיד. יש להיות ערניים לשעות העבודה של השירותים השונים הקיימים בחברה. לרוב הם יוכלו לעזור לכם בתוך שעות הצהריים והבוקר. אם אתם נתקלים בבעיה בשעות מוקדמות או מאוחרות, נסו להשתמש בשירות של שיחות הווטסאפ. זהו בעצם מענה מהיר הנותן לכם לעיתים לקבל מענה הדומה לדבר שתקבלו בשיחת טלפון. אין סיבה ששימוש באינטרנט יראה כעינוי וכחוויה בעיתית. דקסימה מבקשת להטיב עמכם. 

אולי יעניין אתכם גם:

ביקורות על החברה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שאלות נפוצות בנוגע לשירות לקוחות של דמיקסה (Damixa)

כל המידע על שירות הלקוחות של דמיקסה (Damixa) רשום למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה בכדי לראות דרכים לקבלת שירות לקוחות מבית העסק.
אנחנו משתדלים תמיד להוסיף ולעדכן את מספר טלפון שירות הלקוחות של דמיקסה (Damixa). במידה וקיים טלפון, הוא נמצא למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה וללחוץ על כפתור השיחה בכדי לחייג לבית העסק.
לא, אנחנו לא האתר הרשמי של דמיקסה (Damixa), אלא אנחנו אינדקס רחב שמציג דרכי יצירת קשר עם שירות לקוחות של מגוון עסקים.
אנחנו משתדלים תמיד לעדכן את המידע על דרכי יצירת קשר עם שירות הלקוחות של דמיקסה (Damixa), יחד עם זאת בעקבות שינויים תדירים בפרטי עסקים כאלו ואחרים לפעמים יכולה ליפול טעות בפרטים הרשומים בעמוד, לכן אם נתקלתם בטעות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכדי שנוכל לתקנה.
מלבד מספר הטלפון של דמיקסה (Damixa), אנחנו תמיד משתדלים להוסיף את כל דרכי ההתקשרות מול בית העסק ושירות הלקוחות שלו. לכן בעמוד תמצאו יותר מדרך אחת ליצירת קשר, כמו לדוגמא אתר האינטרנט של בית העסק, רשתות חברתיות, מייל, מספר וואצפ, פקס ועוד המון.