נערך לאחרונה ב-

שירות לקוחות ודרכי יצירת קשר של מסעדת שיין אנד שארפ טלפון

>>
>>
שירות לקוחות מסעדת שיין אנד שארפ טלפון
תמונה כללית שירות לקוחות בקליק

שיין אנד שארפ נולדה כמסעדת בשרים מתוקשרת שהקימו יענקל'ה שיין ודריק שארפ. מאז שיין ושארפ עזבו, קונספט הבשר נגוז, והמסעדה הפכה למסעדה לכל בשר

מבט מהיר על דרכי יצירת קשר של מסעדת שיין אנד שארפ

תמונה כללית שירות לקוחות בקליק

טלפון של שירות הלקוחות של מסעדת שיין אנד שארפ

מספר הטלפון הינו:  

035364755

שירות הלקוחות בכתובת של מסעדת שיין אנד שארפ

כתובת החברה הינה:

יגאל אלון 65, תל אביב

אולי יעניין אתכם גם:

תמונה כללית שירות לקוחות בקליק
שירות לקוחות חברות שונות

שירות לקוחות מכון מופת טלפון

שירות לקוחות ודרכי יצירת קשר של מכון מופת דף הבית מכון מופ"ת הוא מכון למחקר ולפיתוח מקצועי של סגלי הוראה העוסקים בהכשרת מורים. המכון נוסד

קרא עוד »
צור קשר שירות לקוחות אקווריום ישראל לוגו
שירות לקוחות חברות בילוי ופנאי

שירות לקוחות אקווריום ישראל טלפון

שירות לקוחות ודרכי יצירת קשר של אקווריום ישראל דף הבית אקווריום ישראל הוא גן חיות הממוקם בירושלים, האקווריום עוסק בשימור בתי הגידול והסביבה הימית בישראל.

קרא עוד »

ביקורות על החברה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שאלות נפוצות בנוגע לשירות לקוחות של מסעדת שיין אנד שארפ

כל המידע על שירות הלקוחות של מסעדת שיין אנד שארפ רשום למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה בכדי לראות דרכים לקבלת שירות לקוחות מבית העסק.
אנחנו משתדלים תמיד להוסיף ולעדכן את מספר טלפון שירות הלקוחות של מסעדת שיין אנד שארפ. במידה וקיים טלפון, הוא נמצא למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה וללחוץ על כפתור השיחה בכדי לחייג לבית העסק.
לא, אנחנו לא האתר הרשמי של מסעדת שיין אנד שארפ, אלא אנחנו אינדקס רחב שמציג דרכי יצירת קשר עם שירות לקוחות של מגוון עסקים.
אנחנו משתדלים תמיד לעדכן את המידע על דרכי יצירת קשר עם שירות הלקוחות של מסעדת שיין אנד שארפ, יחד עם זאת בעקבות שינויים תדירים בפרטי עסקים כאלו ואחרים לפעמים יכולה ליפול טעות בפרטים הרשומים בעמוד, לכן אם נתקלתם בטעות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכדי שנוכל לתקנה.
מלבד מספר הטלפון של מסעדת שיין אנד שארפ, אנחנו תמיד משתדלים להוסיף את כל דרכי ההתקשרות מול בית העסק ושירות הלקוחות שלו. לכן בעמוד תמצאו יותר מדרך אחת ליצירת קשר, כמו לדוגמא אתר האינטרנט של בית העסק, רשתות חברתיות, מייל, מספר וואצפ, פקס ועוד המון.