נערך לאחרונה ב-

שירות לקוחות ודרכי יצירת קשר של משרד האוצר רשות המיסים

>>
>>
שירות לקוחות משרד האוצר רשות המיסים טלפון
תמונה כללית שירות לקוחות בקליק

רשות המסים בישראל מאחדת את אגפי המס השונים: מס הכנסה, מיסוי מקרקעין, מס ערך מוסף, מס קנייה, מכס ומס בולים. הרשות מספקת שירותים בנושאי רפורמות, מוסדות ללא כוונת רווח וכן מידע למעסיקים, למייצגים ולציבור.

מבט מהיר על דרכי יצירת קשר של משרד האוצר רשות המיסים

תמונה כללית שירות לקוחות בקליק

טלפון של שירות הלקוחות של משרד האוצר רשות המיסים

מספר הטלפון הינו:  

074-7619848

צור קשר באתר של משרד האוצר רשות המיסים

כתובת האתר הינה

https://bit.ly/3ooD3YW

מסנג'ר של שירות הלקוחות של משרד האוצר רשות המיסים

הפייסבוק של שירות הלקוחות של משרד האוצר רשות המיסים

שם דף הפייסבוק הינו:

https://bit.ly/3zvlVHa

אולי יעניין אתכם גם:

צור קשר שירות לקוחות זיגזג
שירות לקוחות חברות שונות

שירות לקוחות זיגזג טלפון

שירות לקוחות ודרכי יצירת קשר של זיגזג דף הבית זיגזג היא שליחויות העוסקת בכל סוגי משלוחים בישראל. מבט מהיר על דרכי יצירת קשר

קרא עוד »

ביקורות על החברה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שאלות נפוצות בנוגע לשירות לקוחות של משרד האוצר רשות המיסים

[adinserter block="14"]
כל המידע על שירות הלקוחות של משרד האוצר רשות המיסים רשום למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה בכדי לראות דרכים לקבלת שירות לקוחות מבית העסק.
אנחנו משתדלים תמיד להוסיף ולעדכן את מספר טלפון שירות הלקוחות של משרד האוצר רשות המיסים. במידה וקיים טלפון, הוא נמצא למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה וללחוץ על כפתור השיחה בכדי לחייג לבית העסק.
לא, אנחנו לא האתר הרשמי של משרד האוצר רשות המיסים, אלא אנחנו אינדקס רחב שמציג דרכי יצירת קשר עם שירות לקוחות של מגוון עסקים.
אנחנו משתדלים תמיד לעדכן את המידע על דרכי יצירת קשר עם שירות הלקוחות של משרד האוצר רשות המיסים, יחד עם זאת בעקבות שינויים תדירים בפרטי עסקים כאלו ואחרים לפעמים יכולה ליפול טעות בפרטים הרשומים בעמוד, לכן אם נתקלתם בטעות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכדי שנוכל לתקנה.
מלבד מספר הטלפון של משרד האוצר רשות המיסים, אנחנו תמיד משתדלים להוסיף את כל דרכי ההתקשרות מול בית העסק ושירות הלקוחות שלו. לכן בעמוד תמצאו יותר מדרך אחת ליצירת קשר, כמו לדוגמא אתר האינטרנט של בית העסק, רשתות חברתיות, מייל, מספר וואצפ, פקס ועוד המון.