נערך לאחרונה ב-

שירות לקוחות ודרכי יצירת קשר של נטספרק מובייל (Netspark)

>>
>>
שירות לקוחות נטספרק מובייל (Netspark) טלפון

נטספרק מובייל זו אפליקצייה לסינון תכנים בסלולר.

צור קשר שירות לקוחות נטספארק

מבט מהיר על דרכי יצירת קשר של נטספרק מובייל (Netspark)

צור קשר שירות לקוחות נטספארק

מייל של שירות הלקוחות של נטספרק מובייל (Netspark)

כתובת המייל הינה:

support@netsparkmobile.com

צור קשר באתר של נטספרק מובייל (Netspark)

כתובת האתר הינה:

https://bit.ly/3z0ZS8Y

סינון תוכן הוא סינון של תוכן על מנת להגביל או לחסום אתרים. זה יכול לכלול חומר שפוגע באבטחה או מפר מדיניות צריכת תוכן פנימית. מסנני תוכן כמו של נטספארק טלפון מנהלים את גישת העובדים לאתרי אינטרנט, מיילים או תקשורת סלולרית. כמעט לכל הארגונים יש צורה כלשהי של מערכת סינון. אבל הסינון משתנה בצורה ובהיקף, ואפשרויות רבות זמינות.

כיצד עובדת תוכנת אפליקציית נטספארק טלפון?

מסנני תוכן של תוכנת אפליקציית נטספארק טלפון עומדים על פי רוב בין מקורות תוכן לבין משתמשי אינטרנט או מכשירים. משתמשים מחפשים גישה לדפי אינטרנט, חשבונות מדיה חברתית או מיילים. מידע מאותם מקורות חייב לעבור מסנן לפני שיאושר. מסננים משתמשים בטכניקות שונות על מנת לקבוע אילו נתונים לאפשר לעבור ומה לחסום. מערכות מדור קודם מסתמכות לרוב על סינון תוכן חומת אש. שירותי סינון מודרניים רותמים משאבי SaaS. זה מסנן נתונים ללא צורך בחומרה נוספת. מערכות סינון תוכן פשוטות מסתמכות על רשימות היתרים ורשימות חסימה.

רשימות ההיתרים כוללות מספר קטן של אתרים מורשים וחוסמות גישה לכל השאר. רשימות חסימות מיישמות את העיקרון ההפוך. הם מציגים רשימה שחורה של כמה אתרים תוך שהם מאפשרים גישה לכל מקום אחר. מערכות סינון אחרות מבוססות תוכן גמישות יותר. חלקם משתמשים בסינון מילות מפתח. זה חוסם גישה לדפים המכילים ביטויים או מילים אסורות. מסנני תוכן אחרים משתמשים בבינה מלאכותית ולמידת מכונה כדי לקבוע נתונים מותרים. זה מוסיף שכבה חשובה של עדינות לסינון התוכן. מסננים סטנדרטיים עשויים לחסום ביטויים כמו "אפליקציות קטלניות". במקרים אחרים, מסננים עלולים לחסום אתרים לא מזיקים המתייחסים לבעיות זקפה. מסננים אדפטיביים המופעלים על ידי בינה מלאכותית יכולים לעזור לפתור בעיות אלה.

מדוע האפליקציה של נטספרק טלפון כל כך חשובה?

הם נקראים בדרכים רבות ושונות: תוכנת סינון אינטרנט, תוכנת בקרת תוכן, מסנן אינטרנט, תוכנת סינון אתרים. מה שכל השמות האלה מגדירים הן תוכנות לשליטה בתוכן האינטרנט של אפליקציית נטספרק טלפון. השם מבהיר בבירור את תפקידם – תוכנת סינון אינטרנט היא תוכנה אשר מנטרת וחוסמת ניווט לעבר אתרי אינטרנט ספציפיים. תכניות אלו תוכננו לפני כמעט שלושה עשורים כאשר חוק הגנת האינטרנט של ילדים דרש מספריות ציבוריות להתקין על כל המסופים אפליקציה לחסום גישה לאתרי אינטרנט ולתכנים מסוכנים הזמינים ברשת. במהלך שלושים השנים האחרונות, הפתרונות הללו לא יצאו מהאופנה. להיפך – החל מבתי ספר ואוניברסיטאות, תוכנת סינון האינטרנט התפשטה גם למנהלים ציבוריים, לחברות פרטיות ולמשקי בית. תוכנה החוסמת ניווט אכן יכולה לספק צרכים שונים. באוניברסיטאות לדוגמה, הם שימשו לא רק כדי לחסום גישה לאתרי פורנו אלא גם כדי להעניק את הפס הרחב הזמין.

Napster, השירות הראשון שהומצא לשיתוף קבצי מוזיקה, התפשט כל כך בשנים הראשונות של המאה ה-עשרים ואחד, שבמשך כמה שנים, התעבורה לשרת Napster היוותה יותר ממחצית מכלל תעבורת האינטרנט שהגיעה מאוניברסיטאות. באותה תקופה, מהירות החיבור הזמינה בבית לא הספיקה כדי לאפשר הורדה של אפילו אלבום אחד בפורמט MP3 תוך זמן קצר. הגדרת ההורדה פירושה חסימת הרשת הביתית למשך שעות ולעתים קרובות, הוצאה כספית רבה בהינתן שירות התשלום לפי השימוש. אז, סטודנטים הורידו תוכן שמע מהמסופים הציבוריים של אוניברסיטאות, וסתמו את הפס הרחב הזמין.

במהלך עשר השנים האחרונות, במקביל לפריחה ברשתות החברתיות, התעניינו גם חברות בתוכנות סינון אינטרנט. בהקשר זה, האתרים החסומים אינם רק אתרי פורנו. תוכנות בקרת תוכן משמשות בסביבה העסקית כדי למנוע מהעובד להשתמש ברשת החברה למטרות שאינן עולות בקנה אחד עם פעילותו בעבודה. לכן, החברה יכולה לבחור לחסום גישה לאתרים ספציפיים, אך גם לשירותים המשתמשים ברשת. אלה כוללים הזרמת אודיו ווידאו, יוטיוב, רשתות חברתיות, משחקים מקוונים, אתרים מקצועיים שבהם העובדים יכולים לחפש עבודה חדשה וכולי. בחברה ובבית, תוכנות בקרת תוכן הוכחו שימושיות גם כדי להעניק בטיחות באינטרנט. אלו שתוקפים רשת, מחשב נייד או טלפון נייד מנצלים דף אינטרנט כסוס טרויאני כדי להפיץ תוכנות זדוניות או לחסום את המחשבים של חסרי המזל שלוחצים על הקישור. כיום, תוכנות סינון אתרים ממלאות את תפקידן בחסימת גישה לקישורים זדוניים, המתקבלים לרוב בדוא"ל או באמצעות יישומי הודעות אינטרנט.

מה הן הסגולות של אפליקציית נטספארק טלפון?

ואלו הן הסגולות של אפליקציית נטספארק טלפון:

 • שומר על בטיחות הילדים – סינון תוכן אינטרנט עוזר למנהלי מערכת ליישם מדיניות בטיחות הנוגעת לשימוש במערכת דרך הרשת של בית הספר. סינון תוכן אינטרנט מונע גישה לתמונות מגונות, בוגרות או אלימות כדי לאזן בין גישה מקוונת לבטיחות. בבית, הורים לא תמיד נוכחים כדי לעקוב אחר סוג התוכן שילדיהם נחשפים אליו. כמו כן, ייתכן שהם לא ידעו כיצד להגביל אתרים מזיקים.

 • מגביר את תפוקת הצוות – סינון תוכן אינטרנט במשרדים משמש לסינון תוכן שאינו קשור לעבודה כגון אתרי מדיה חברתית או אתרים אחרים שאינם קשורים לעבודה או הסחות דעת נחשבות. הם גוזלים כמות עצומה מזמנם של העובדים, ומפחיתים את רמות הפרודוקטיביות של הצוות.

 • מפחית אחריות משפטית – חברות שמפקחות באופן פעיל על השימוש באתר של עובדים נמצאות בעמדה טובה יותר לנהל תקריות לא רצויות. מכיוון שסינון תוכן אינטרנט מגביל את העובדים בהורדת תוכן פוגעני או לא חוקי, ארגונים יכולים להגן על עצמם מפני הפרות רגולטוריות.

 • משפר את רוחב הפס של האינטרנט – השימוש באינטרנט שאינו קשור לעבודה יכול להשפיע לרעה על רוחב הפס של הארגון. הגבלת הגישה של הצוות לאתרי אינטרנט, כגון אתרי הזרמת וידאו, יכולה לשפר את רוחב הפס של האינטרנט ולאפשר חיבורים מהירים יותר לכל העובדים.

 • ממזער זיהומים של תוכנות זדוניות – חסימת גישה לאתרים הנושאים סיכון גבוה לתוכנות זדוניות מגינה על נתוני החברה והמשתמשים לפני שלאתרים כאלה יש סיכוי להציג מטענים זדוניים. באמצעות סינון מערכת שמות דומיין (DNS), ארגונים יכולים לחסום את האיום של תוכנות זדוניות מבוססות אינטרנט, ובכך להפחית את זמן התיקון ועומס העבודה של צוותי IT.

מה היא המשמעות של אפליקציית נטספרק טלפון?

סינון תוכן באמצעות אפליקציית נטספרק טלפון חשוב כיוון שארגונים זקוקים לדרכים לשלוט בהתנהגות ברשתות שלהם. עובדים או קבלנים עלולים לפעול בצורה מסוכנת, ולהעמיד נכסים בסיכון. סינון יכול גם למלא תפקיד טכני, לעזור לצוותי IT לייעל את ביצועי הרשת. הנה כמה מהסיבות העיקריות שהופכות את אפליקציית הסינון נטספרק טלפון לתופעה כה נרחבת:

 • עמידה ברגולציה מחייבת מערכות סינון – חלק מהמגזרים העסקיים משתמשים במערכות סינון תוכן כדי לעמוד בדרישות הרגולטוריות. ארגונים העובדים עם צעירים עשויים להזדקק למסננים כדי לציית לחוק הגנת האינטרנט של ילדים.

 • נכסים זקוקים להגנה מפני תוכנות זדוניות – סינון תוכן מגן מפני זיהומים מזיקים של תוכנות זדוניות. אימיילים המכילים קישורים זדוניים לאתרי אינטרנט מזויפים הם וקטורים נפוצים להתקפות דיוג. כמה קליקים או מילים שהוקלדו בטפסים עלולים לשחרר תוכנה זדונית. תולעים, סוכני כופר או סוסים טרויאניים כולם מהווים סיכון קריטי לאובדן נתונים. סינון אתרים הוא מרכיב חשוב באבטחת שכבת ה-DNS, וממזער את הסיכונים הנשקפים מגורמים זדוניים. מסננים סורקים אתרים לאיתור איומים פוטנציאליים, תוך התאמת רשימות מעקב לתוכן האתר. הם חוסמים אתרים מסוכנים או חושדים בקישורים באופן אוטומטי. זה מקטין את הסיכון למסעות דיוג מוצלחים. סינון DNS מגן גם מפני ערכות ניצול, הנמסרות בדרך כלל גם דרך אתרים מזויפים. ערכות ניצול חוטפות דפדפנים או הרחבות. הם יכולים לחלץ נתונים רגישים, לרגל אחר תעבורה ולהפיל תשתית אינטרנט.

 • סינון משפר את ביצועי הרשת – סינון תוכן הוא דרך אמינה למנוע עליות תנועה. אתרים לא חיוניים כמו YouTube צורכים כמויות גדולות של רוחב פס. זה נכון במיוחד כאשר קהילות גדולות של משתמשים זורמים בו זמנית. איסור גישה לאתרים ברוחב פס גבוה היא אפשרות הגיונית לחיסכון במשאבי רשת.

 • סינון תורם להגברת הפרודוקטיביות – חברות משתמשות בסינון מבוסס תוכן כדי ליצור סביבות פרודוקטיביות ללא הסחות דעת. מנגנוני סינון פשוטים חוסמים רשתות מדיה חברתית או אתרי סטרימינג. שני סוגי האתרים מסיטים עובדים ממשימות ליבה. מנהלים יכולים גם להחיל מסנני תוכן באופן דינמי. כך הם מתפקדים רק בשעות העבודה. זה מספק יותר גמישות לעובדים מרוחקים.

איך בדיוק תגיעו אל נטספארק טלפון?

ככה בדיוק תגיעו אל נטספארק טלפון – דואר אלקטרוני – : support@netsparkmobile.com.

אולי יעניין אתכם גם:

שירות לקוחות ברימאג
שירות לקוחות חברות מוצרי חשמל

שירות לקוחות ברימאג (Brimag) טלפון

שירות לקוחות ודרכי יצירת קשר של ברימאג (Brimag) דף הבית ברימאג היא חברה ישראלית מסחרית. החברה עוסקת ביבוא, שיווק והפצה של מכשירי חשמל ואלקטרוניקה

קרא עוד »
תמונה כללית שירות לקוחות בקליק
שירות לקוחות חברות שונות

שירות לקוחות מכון מופת טלפון

שירות לקוחות ודרכי יצירת קשר של מכון מופת דף הבית מכון מופ"ת הוא מכון למחקר ולפיתוח מקצועי של סגלי הוראה העוסקים בהכשרת מורים. המכון נוסד

קרא עוד »

ביקורות על החברה

20 תגובות

 1. שלום,
  מבקש לבצע הגדרות במנוי (1096111) ולא מצליח. אם אפשר לחזור אלי.

  תודה,
  משה גיל

 2. יש כאן אנשים, שירות? מאחורי החברה?
  אני באמת שואל, אני בודק אפשרות לסינון בסלולרי

  1. אין שירות לקוחות או שיש עם שירות חרא, אני בכר 4 חודשים מנסה להסיג אותם בגלל בעיות( ברגע שאני מפעילה את הסינון הוא משתלט לי על הטלפון ואני אפילו לא יכולה להוציא שיחות -לכן אני כיביתי אותו ) ואין מענה ניסיתי לשלוח מייל וגם לפנות דרך האתר וכלום!

 3. כל הטלפון שלי תקוע בגלל הסינון אפילו לפתוח אותו אני לא יכולה כבר יומיים ואין לי מענה למה אין שירות טלפוני????!!!!!

 4. השירות שלכם יותר למטה מלמטה לכל ביקורת. הטלפון שלי תקוע בגללכם ואצלכם אפשר לדבר אל הקירות.
  אתם גורמים לאנשים כמונו לוותר על שירותי סינון וכל ההשלכות יזקף לחובתכם.
  הטלפון שלי 0504362640 אתם לא מבינים איזה נזק אתם עושים גם בכסף וגם ברוחניות
  אולי עכשיו תתיחסו אלי ותסדרו לי את הטלפון
  אני כפסע מלהחליט לבטל את הסינון.

 5. אני גם אכלתי שירות מגעיל מאוד שהם לא זמינים אפשרי לתבוע אותם על אם כמה אנשים יבוא ביחד זה אפשרי

 6. התקנתי את האפליקציה אחרי חצי שעה ראיתי שזה לא בשבילי כי זה תקע לי את העבודה!!!! מחקתי והסרתי את האפליקציה מכל כיוון וצורה וגבו לי כסף , אין לי איך לאתר אתכם, או לדבר או שמשהו יעזור לי??????!!!!!!!! לוקחים לי כסף תחזרו אליי ,ותחזירו לי את הכסף לא יתכן ככה

 7. מעוניינים לבדוק אפשרות להצטרף לסינון, נא לחזור בהקדם האפשרי למייל:tk9972498@gmail.com.או למספר פלאפון:0545737511. תודה.

 8. כבר שנתיים משלם מנוי ואין לי מושג אין מתקינים את האפליקציה רוצה לבטל ואין עם מי לדבר וממשיכים לגבות כסף על כלום

  1. גנבים מאוד לאור יום לא כדאי להתחבר זהירות עוקץ עוקץ עוקץ… הם ממשיכים לגבות כסף כבר שנה שלימה וכמה שאתה נסה לפעול לפי ההוראות הם עדיין גובים כל חודש כסף ואין עם מי לדבר

 9. ‏לא מצליחה ליצור אתכם קשר בשום צורה, ‏לא מצליחה ‏להוריד סינון כי ‏פשוט שלחתם לי אפליקציה ולא יצרתם שום דבר באתר, ‏אין לי בכלל סיסמה בשביל להוריד מהמחשב ההגנה. ‏כבר יומיים רודפת אחריכם ואין שום תגובה.

 10. אתם גנבים
  גובים כמה פעמים כל חודש
  ואין עם מי לדבר
  ג-נ-ב-י-ם

  תחזרו אלי
  0548579940

 11. למה אין התייחסות נורמלית ללקוחות???
  שולחים לכם מייל ולוקח לכם יותר מדי זמן (19 ימים???) לענות!!!
  וגם כשעונים לא עונים לעניין???

  1. תגיד תודה שבגלל חזרו אילך אני כבר 4 חודשים מנשה לצור איתם קשר ואין תשובה.
   שוקלת לבטל את הסינון ,חבל!

 12. מנסה להשיג אתכם ואין דרך טלפונית. בבקשה שנציג יחזור אלי דחוף. הסינון תקע לי את כל אפשרויות הגלישה 0525665251

 13. לעולם לא ידעתי על קיומה של החברה הזאת !!
  הם גובים לי כבר שש חודשים תשלום חודשי קבוע ,
  פתחתי בהאשראי שלי בדיקה על העסקה הזאת כי אין לי מענה מהם – מקווה שזה יסתדר .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שאלות נפוצות בנוגע לשירות לקוחות של נטספרק מובייל (Netspark)

כל המידע על שירות הלקוחות של נטספרק מובייל (Netspark) רשום למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה בכדי לראות דרכים לקבלת שירות לקוחות מבית העסק.
אנחנו משתדלים תמיד להוסיף ולעדכן את מספר טלפון שירות הלקוחות של נטספרק מובייל (Netspark). במידה וקיים טלפון, הוא נמצא למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה וללחוץ על כפתור השיחה בכדי לחייג לבית העסק.
לא, אנחנו לא האתר הרשמי של נטספרק מובייל (Netspark), אלא אנחנו אינדקס רחב שמציג דרכי יצירת קשר עם שירות לקוחות של מגוון עסקים.
אנחנו משתדלים תמיד לעדכן את המידע על דרכי יצירת קשר עם שירות הלקוחות של נטספרק מובייל (Netspark), יחד עם זאת בעקבות שינויים תדירים בפרטי עסקים כאלו ואחרים לפעמים יכולה ליפול טעות בפרטים הרשומים בעמוד, לכן אם נתקלתם בטעות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכדי שנוכל לתקנה.
מלבד מספר הטלפון של נטספרק מובייל (Netspark), אנחנו תמיד משתדלים להוסיף את כל דרכי ההתקשרות מול בית העסק ושירות הלקוחות שלו. לכן בעמוד תמצאו יותר מדרך אחת ליצירת קשר, כמו לדוגמא אתר האינטרנט של בית העסק, רשתות חברתיות, מייל, מספר וואצפ, פקס ועוד המון.