נערך לאחרונה ב-

שירות לקוחות ודרכי יצירת קשר של מסעדת קאזה דה ברזיל אילת

>>
>>
שירות לקוחות קאזה דה ברזיל אילת טלפון
צור קשר שירות לקוחות קאזה דה ברזיל

"אח ברזיל, ברזיל… הצבעוניות, החופים, החוטינים, הכדורגל, הריו דה ז'ינרו, הקופה – קבנה, הקפה, הקפרינייה והאוכל…אח, האוכל!.. בברזיל יש כלל ברזל – מאוכל נהנים כמו ב"קאזה דו ברזיל!" כשהשיפוד מתחיל לרוץ, כשאוכלים כמה שרוצים, כשריחות הבשר פולשים, כשקצב "הסמבה דו ברזיל" באוויר, מובטחת חוויה ענקית – לנפש ולגוף...

מבט מהיר על דרכי יצירת קשר של מסעדת קאזה דה ברזיל

צור קשר שירות לקוחות קאזה דה ברזיל

טלפון של שירות הלקוחות של מסעדת קאזה דה ברזיל

מספר הטלפון הינו:  

053-809-4921

זמינות – א'-ש' : 12:00-23:00

צור קשר באתר של מסעדת קאזה דה ברזיל

כתובת האתר הינה:

https://casadobrasil.co.il/

שירות הלקוחות בכתובת של מסעדת קאזה דה ברזיל

כתובת החברה הינה:

חטיבת גולני 3, אילת (צמוד למלון נובה)

אולי יעניין אתכם גם:

ביקורות על החברה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שאלות נפוצות בנוגע לשירות לקוחות של קאזה דה ברזיל אילת

כל המידע על שירות הלקוחות של קאזה דה ברזיל אילת רשום למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה בכדי לראות דרכים לקבלת שירות לקוחות מבית העסק.
אנחנו משתדלים תמיד להוסיף ולעדכן את מספר טלפון שירות הלקוחות של קאזה דה ברזיל אילת. במידה וקיים טלפון, הוא נמצא למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה וללחוץ על כפתור השיחה בכדי לחייג לבית העסק.
לא, אנחנו לא האתר הרשמי של קאזה דה ברזיל אילת, אלא אנחנו אינדקס רחב שמציג דרכי יצירת קשר עם שירות לקוחות של מגוון עסקים.
אנחנו משתדלים תמיד לעדכן את המידע על דרכי יצירת קשר עם שירות הלקוחות של קאזה דה ברזיל אילת, יחד עם זאת בעקבות שינויים תדירים בפרטי עסקים כאלו ואחרים לפעמים יכולה ליפול טעות בפרטים הרשומים בעמוד, לכן אם נתקלתם בטעות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכדי שנוכל לתקנה.
מלבד מספר הטלפון של קאזה דה ברזיל אילת, אנחנו תמיד משתדלים להוסיף את כל דרכי ההתקשרות מול בית העסק ושירות הלקוחות שלו. לכן בעמוד תמצאו יותר מדרך אחת ליצירת קשר, כמו לדוגמא אתר האינטרנט של בית העסק, רשתות חברתיות, מייל, מספר וואצפ, פקס ועוד המון.