נערך לאחרונה ב-

שירות לקוחות ודרכי יצירת קשר של סטימצקי

>>
>>
שירות לקוחות סטימצקי טלפון
סטימצקי לוגו (1)

סטימצקי היא רשת חנויות הספרים גדולה בישראל. כאן תוכלו למצוא פרטים ליצירת קשר.

מבט מהיר על דרכי יצירת קשר של סטימצקי​

סטימצקי לוגו (1)

מייל של שירות הלקוחות של סטימצקי

כתובת המייל הינה:

service@steimatzky.co.il

צור קשר באתר של סטימצקי

כתובת האתר הינה:

www.steimatzky.co.il

שירות הלקוחות בכתובת של סטימצקי

כתובת החברה הינה:

לב הארץ, ראש העין

מסנג'ר של שירות הלקוחות של סטימצקי

הפייסבוק של שירות הלקוחות של סטימצקי

שם דף הפייסבוק הינו:

 סטימצקי

האינסטגרם של שירות הלקוחות של סטימצקי

שם המשתמש באינסטגרם הינו:

steimatzky_israel

ערוץ היוטיוב של שירות הלקוחות של סטימצקי

שם ערוץ היוטיוב הינו:

סטימצקי

הטוויטר של שירות הלקוחות של סטימצקי

חשבון הטוויטר הינו: 

steimatzkyIL

צור קשר בפינטרסט של סטימצקי

כתובת הפינטרסט הינה:

 סטימצקי

צור קשר באפליקציית Google play של סטימצקי

שם האפליקציה הינה: 

GetBooks-Steimatzky

צור קשר בפקס של סטימצקי

מספר הפקס הינו:

 03-5775774

למספר נוסף: 077-6070252

סטימצקי טלפון

סטימצקי הינה הרשת הכי גדולה בארץ של חנויות ספרים. החנות הראשונה שלה נפתחה באמצעות צבי סטימצקי במהלך 1920 ברחוב הרצל 6 בעיר תל אביב, כאשר מכרו בה מגזינים וספרים ממדינות שמעבר לים ובני משפחה הבת אלישבע והאישה שרה שירתו את הלקוחות של החנות, שהיו בעיקרם עולים מאירופה ואנשי הצבא הבריטי. ב- 2005 הפעילה סטימצקי כמאה וחמישים חנויות ספרם בבעלות של זכיינים ובבעלות של הרשת, והעריכו את המכירות שלה בארבע מאות מיליון ₪. סטימצקי מפיצה כתבי עת ועיתונים זרים לחנויות שלא נחשבות לחלק ממנה. משרדי סטימצקי נמצאים באזור תעשייה לב הארץ בכפר קאסם, כאשר הוקם בו המרכז הלוגיסטי של סטימצקי טלפון.

מה הסגולות הניכרות של סטימצקי אונליין טלפון?

בעידן הדיגיטלי של היום, בני אדם מבלים פרק זמן משמעותי באינטרנט. בין אם הם מחפשים בידור, מידע או קניות, מכשירים חכמים ומחשבים הם נקודת מוצא נוחה עבור הלקוח המודרני – ועם מצב הקורונה הנוכחי, מגמה זו צוברת תאוצה עוד יותר. חנויות ספרים אינן יוצאות דופן למגמה ההולכת וגוברת זו. ואלו הן הסגולות הניכרות של סטימצקי אונליין טלפון:

 1. חשיפה – יצירת חנות סטימצקי אונליין טלפון מאפשרת גם לחנות וגם לספרים להיות ניתנים לגילוי באמצעות מנועי חיפוש כמו למשל – גוגל. זה הופך את המוצרים שלה לזמינים לא רק עבור הלקוחות הרגילים שלה בשכונה המקומית שלה, אלא גם לבני אדם רחוקים יותר, ברחבי מדינת ישראל ואפילו מעבר לים. נוכחות של חנות ספרים באינטרנט יכולה לתת לסטימצקי יתרון להרוויח תוצאות מצוינות ולעמוד בצרכים המתפתחים של הלקוח המודרני.

 2. נוחות הלקוח – נוכחות מקוונת מספקת לקוראים הנלהבים של סטימצקי אונליין טלפון אפשרות פשוטה וקלה לבצע רכישות. דרך האתר שלה, הם יכולים לעיין בכותרים שלה בכל זמן ובכל מקום, ופשוט ללחוץ על "קנה" כשהם מוכנים. הנוחות והמידיות של חוויה זו מעודדים רכישות נוספות, מכיוון שהם לא יצטרכו לעזוב את הבטיחות והנוחות של בתיהם. מלבד מכירות מוגברות, חנות ספרים מקוונת דורשת גם מעט מאוד תחזוקה.

 3. נגישות – רכישה מחנות סטימצקי אונליין טלפון תעניק לקוראים את היתרון בכך שהספרים היקרים שלהם יימסרו אליהם ישירות הביתה. זה מוריד את האתגרים של הצורך להגיע פיזית לחנות שלכם ובחזרה.

 4. קיבולת בלתי מוגבלת – לחנות הספרים הקמעונאית שלכם יש כמות מוגבלת של מקום להחזיק ולהציג כותרות ספרים מסוימים, מה שעלול להגביל את הבחירות של הקוראים. לפיכך, מאגר מידע מקוון מאפשר לחנות סטימצקי אונליין טלפון להציע מגוון רחב יותר של כותרים ולהגדיל את החשיפה שלהם לכל המניות שברשותה.

 5. חווית לקוח משופרת – עסקים ממוקדי לקוח הם אלה שהבולטים ביותר. חנות הספרים המקוונת יכולה לעזור לסטימצקי לשפר את חווית הקונים מעבר לנוחות ונוחות בלבד – זה גם נותן לקוראים את היכולת לבדוק ביקורות, הערות, הצעות ומשוב – עוזר להם לבצע הזמנות מספקות יותר.

מה מספקת לכם סטימצקי אם הדרך טלפון?

חנויות הספרים סטימצקי אם הדרך טלפון מספקות את הנ"ל:

 • לב מאושר יותר – המדע חשף כמה ראיות משכנעות לכך שמה שמשמח אתכם גם משמח את הלב שלכם, ולכן פחות נוטה למחלות לב. עכשיו, אנחנו שואלים, מה יכול להיות משמח יותר מלשוטט בחנות ספרים סטימצקי אשדוד טלפון? כל הכותרות האלה. מעברים ומעברים של ספרים הלוחשים קראו אותי, קראו אותי. כפי שאמר איש חכם – ספר הוא חלום שאתה מחזיק בידך.

 • שקט נפשי – כפי שאסטרטגי ניהול עושר אוהבים להזכיר לנו, המפתח לשקט נפשי אמתי מתחיל בביטחון כלכלי. דעו לאן הכסף שלכם הולך. להיות מסוגלים לשים יד על הנכסים שלכם במהירות. חנויות ספרים סטימצקי באר שבע טלפון עוסקות בשני החששות הללו. אתם יודעים לאן נעלם הכסף שלכם. זה הלך לחנויות ספרים. באשר ללהגיע לנכסים שלכם, הם ממש בהישג ידכם 24/7, מסודרים באלפביתי ומדפים בצורה מסודרת או מוערמים באופן אקראי על כל המשטחים האופקיים הזמינים.

 • נסיעות חוץ משופרות – למרות שאנחנו לא בטוחים שבדרך כלל זה נחשב ליתרון בריאותי, זה לא יכול להזיק. חנויות ספרים סטימצקי בילו טלפון מנקדות את כדור הארץ, מה שהופך את הגלישה בחנות הספרים לצורה בינלאומית של בידור.

 • גמישות פיזית רבה יותר – חנויות ספרים סטימצקי בית הכרם טלפון נותנות לכם הרבה מהיתרונות של יוגה מבלי שתצטרכו לרכוש מכנסיים מיוחדים או לעמוד על הראש. אחר צהריים בודד שתבלו בחנות ספרים לוקח אתכם דרך מספר רב של חזרות של The Sun Saluting ושל הכלב הפונה כלפי מטה בזמן שאתם מתכופפים נמוך ואז מתארכים למעלה כדי לקרוא את המבחר בכל מדף מסיפורת ועד לנסיעות. חנויות ספרים סטימצקי בית שאן טלפון עשויות להיות מכוני הכושר הטובים מכולם. מאורגנים בצורה שאף אחד לא יכול להבין, הם מספקים מתיחה טובה עבור שרירי הירך שלכם בזמן שאתם מנסים לגלות את הכותרת של הספר הזה שוכב רחוק, קרוב לתקרה. יש גם את ההליכה של הברווז הורג את הירכיים מערימה לערימה, כשאתם מסננים ערימות של כותרים, בתקווה למצוא את הספר הזה שאזל מהדפוס שחיפשת מאז תחילת העשור האחרון. ועבור פעילות אירובית טהורה, שום דבר לא מנצח כמה ריצות במעלה ובמורד ארבעת קומות המדרגות בחנות הדגל של סטימצקי גדרה טלפון.

 • קשר עם אחרים – מהפחתת מקרים של מחלות קלות ועד להגדלת אורך החיים שלכם, מדענים מוכיחים שוב ושוב כי קשרים חברתיים הם חיוניים לרווחה שלכם. ואיזה אנשים מקסימים יותר אתם יכולים לקוות לפגוש מאלה שפוקדים חנויות סטימצקי עפולה טלפון?

 • חיזוק בצריכת הקפאין – מדענים גילו שלצריכה מרובה של קפה יש יתרונות בריאותיים רבים. לא רק מינון של קפאין עשוי להפחית את הסיכויים שלכם לפתח אלצהיימר או למות ממחלת לב וכלי דם, הוא גם משחרר חומצות שומן לזרם הדם שהופכות למקור דלק לשרירים שלכם. אתם נכנסים לכושר רק כשאתם יושבים בבית הקפה בסמוך לחנות הספרים המקומית של סטימצקי עם כוס ג'אווה והקריאה האהובה עליכם. תישארו שם כל היום. הישארו שם לנצח. תחשבו על השרירים שאתם מתדלקים.

 • הפחתת מתח – כשאתם לחוצים, האם זה מרגיש אי פעם בריא, או האם זה מרגיש כאילו אתם במרחק פעימה אחת מהתמוטטות ריאתית מסיבית? חנויות סטימצקי גבעתיים טלפון הן מקומות מצוינים ללחוץ מדי.

מה הן הסיבות הרווחות לרכוש ספרים דרך סטימצקי אשקלון טלפון?

להלן הסיבות הרווחות לרכוש ספרים דרך סטימצקי טבעון טלפון:

 1. חנות סטימצקי גן העיר טלפון תגנוז את כל רבי המכר והסטנדרטים הפופולריים הנוכחיים, אבל היא גם תהיה מלאה בהמלצות מנותקות מצוות מכירות הספרים. בכל חנות סטימצקי דרורים טלפון, תמצאו לפחות איש צוות אחד שחולק את התשוקה שלכם לשירה או להיסטוריה או לספרי ילדים או למדריכי טיולים מקומיים, ושהפעילות המועדפת עליו היא למלא את זרועותיכם בבחירת צוות מכל הלב.

 2. ריח הספר הזה – האם אתם אנשים חדשים עם ריח ספרים (פריך, דיו); או, אולי אתם מעדיפים את הארומה הסוערת של כריכות כריכה ישנות (שקדים ופרחי וניל)? כך או כך, הליכה לחנות סטימצקי חדרה טלפון צפויה למלא את חושיכם בקוקטייל המבריק הזה של נייר חדש ומתפורר שמכשירים דיגיטליים פשוט לא יכולים לשכפל.

 3. חנויות סטימצקי חולון טלפון הם מקומות שמחים – בואו נהיה כנים – אף אחד לא נכנס למכירת ספרים כדי להרוויח מיליון מגניב. אז מוכרי בסטימצקי מוכרים ספרים כי הם נהנים לעשות זאת, וכי הם קוראים נלהבים עם אמונה עמוקה בערך של חופש הביטוי והמילה הכתובה. זה עוזר להפוך את חנויות הספרים המקומיות למקומות עליזים, חיים עם חברות, תחושת מטרה משותפת.

 4. גן עדן – חנויות סטימצקי כרמיאל טלפון הן המקום המושלם ללכת אליו כשאתם לא רוצים להיות לבד, אך אתם גם לא רוצים לדבר עם אף אחד. בבית הקפה של חנות הספרים, חבוי בפינה, או חבוי עמוק בערימות, אתם יכולים לדפדף בין דפים, לצותת לשיחות מעניינות, או פשוט להיות בשקט לצד קרוביכם חובבי הספרים.

 5. כסף – קניית ספרים (או נרות, או גרביים, או צעצועים וכו') בחנות סטימצקי משמר השרון טלפון עוזרת לשמור על מחזור הכסף שלכם בתוך כלכלת השכונה שלכם. בניגוד לחלק מהקמעונאים הבינלאומיים, עסקים מקומיים, גדולים וקטנים כאחד, משלמים למסים ממלכתיים ומקומיים התומכים בתוכניות תשתית ציבורית. ספר עשוי להיראות כמו רכישה קטנה, אבל בכל פעם שאתם קונים מקומי, אתם למעשה מקיימים את הקהילה שלכם.

 6. מקום שלישי זה מקום ראשון – חנויות סטימצקי נהריה טלפון מספקות סביבה חברתית חשובה המכונה לעתים קרובות "המקום השלישי". לא בבית ולא בעבודה או בלימודים, מקומות שלישיים הם זירות קריטיות לבניית מערכות יחסים, החלפת רעיונות או סתם מנוחה. המרכיב המגדיר של מקום שלישי הוא שהוא גם של הקהילה שלו וגם מגיב לה; כמרכז למועדוני ספרים, זמני סיפור, שיחות סופרים, סדנאות כתיבה ומספר מפתיע של חתונות, חנות הספרים השכונתית שלכם קיימת בשבילכם, וחייבת את המשך קיומה לחסותכם.

 7. זה מרגיש כל כך טוב – אתם מכירים את הגאווה שאתם לוקחים במעשים טובים כמו קומפוסט או מיון המחזור שלכם או הגבלת זמן המסך של הילדים שלגן? אותה הרגשה חמה של לעשות את הדבר הנכון עבור עצמכם ואחרים חלה על קניות מקומיות.

 8. אוצרות אזוריים – חנויות סטימצקי נס ציונה טלפון מדגישות לעתים קרובות את עבודתם של סופרים אזוריים ודפוסים קטנים עם תצוגות ואירועים מיוחדים, ומוכרות מתנות ואמנות ביצירה מקומית. עיון בחנות ספרים מקומית יכול לתת לכם תחושה ברורה של העיר או השכונה שבה אתם נמצאים, ושל האינטרסים והדאגות העיקריות של האזור.

 9. כולם מוזמנים – לא משנה מוצא אתני, דת, נטייה מגדרית, נטייה מינית, גיל, רמת השכלה, מצב כלכלי או השתייכות פוליטית, יתייחסו אליכם בחנות סטימצקי נתיבות טלפון בכבוד ובאדיבות.

אולי יעניין אתכם גם:

ביקורות על החברה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שאלות נפוצות בנוגע לשירות לקוחות של סטימצקי

כל המידע על שירות הלקוחות של סטימצקי רשום למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה בכדי לראות דרכים לקבלת שירות לקוחות מבית העסק.
אנחנו משתדלים תמיד להוסיף ולעדכן את מספר טלפון שירות הלקוחות של סטימצקי. במידה וקיים טלפון, הוא נמצא למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה וללחוץ על כפתור השיחה בכדי לחייג לבית העסק.
לא, אנחנו לא האתר הרשמי של סטימצקי, אלא אנחנו אינדקס רחב שמציג דרכי יצירת קשר עם שירות לקוחות של מגוון עסקים.
אנחנו משתדלים תמיד לעדכן את המידע על דרכי יצירת קשר עם שירות הלקוחות של סטימצקי, יחד עם זאת בעקבות שינויים תדירים בפרטי עסקים כאלו ואחרים לפעמים יכולה ליפול טעות בפרטים הרשומים בעמוד, לכן אם נתקלתם בטעות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכדי שנוכל לתקנה.
מלבד מספר הטלפון של סטימצקי, אנחנו תמיד משתדלים להוסיף את כל דרכי ההתקשרות מול בית העסק ושירות הלקוחות שלו. לכן בעמוד תמצאו יותר מדרך אחת ליצירת קשר, כמו לדוגמא אתר האינטרנט של בית העסק, רשתות חברתיות, מייל, מספר וואצפ, פקס ועוד המון.