נערך לאחרונה ב-

שירות לקוחות ודרכי יצירת קשר של גוגל ישראל (Google)

>>
>>
שירות לקוחות גוגל ישראל (Google) טלפון
צור קשר שירות לקוחות גוגל

גוגל ישראל בע"מ היא חברה פרטית ובת של גוגל העולמית.

מבט מהיר על דרכי יצירת קשר של גוגל (Google)

צור קשר שירות לקוחות גוגל

טלפון של שירות הלקוחות של גוגל ישראל (Google)

מספר הטלפון הינו:  

074-7466436

מספר טלפון נוסף- 972-74-746-6453

צור קשר באתר של גוגל ישראל (Google)

כתובת האתר הינה:

https://about.google/

הפייסבוק של שירות הלקוחות של גוגל ישראל (Google)

שם דף הפייסבוק הינו:

Google

האינסטגרם של שירות הלקוחות של גוגל ישראל (Google)

שם המשתמש באינסטגרם הינו:

google

ערוץ היוטיוב של שירות הלקוחות של גוגל ישראל (Google)

שם ערוץ היוטיוב הינו:

Google

גוגל ישראל שירות לקוחות

כאשר מדברים על מנועי חיפוש השם הראשון שעולה לראש הוא גוגל. אם הגעתם עד לכאן סימן שאתם מחפשים פרטי יצירת קשר עם הענק. לאחר ניסויים רבים תבינו כי חיפוש במנוע החיפוש של גוגל לא תמיד יביא את התוצאות הרצויות. באתר שירות בקליק תוכלו למצוא את כל הפרטים הכי מעודכנים ליצירת קשר עם Google העולמית.

לפני שנציג לכם את הדרכים ליצירת קשר מוטב כי תכירו קצת לעומק את הענק. אז מי היא Google? החברה נוסדה בשנת 1998 כאשר בתחילת הדרך שמה היה "BackRub", בחודש ספטמבר של שנת 1997 נרכש על ידי החברה הדומיין google.com. לאחר שנה בדיוק בחודש ספטמבר של שנת 1998 החברה קיבלה את השם גוגל באופן רשמי.

השאיפה הראשונית של החברה הייתה לארגן את כל המידע הקיים ברשת האינטרנט תחת קורת גג אחת. עם השנים גוגל הרחיבה את פעילותה וכיום היא מחזיקה בנתחים רבים בעולם הדיגיטלי. נדיר שנעשה משהו באינטרנט בלי שגוגל תהיה מעורבת בפעולה הזאת באופן כזה או אחר. מהיום יהיה לך גם קל יותר לדעת מהו גוגל טלפון ליצירת קשר באופן מידיי. 

גוגל שולטת באינטרנט

השליטה של גוגל ברשת האינטרנט היא שליטה כמעט אבסולוטית. נדיר מאוד שיקום מתחרה שיצליח לספק לחברה מלחמה אמיתית בהקשרים הללו. כאשר אנו אומרים מנוע חיפוש, השם השני שאנו מדברים עליו הוא גוגל. 90 אחוז מהחיפושים באינטרנט בכל העולם מתבצעים דרך מנועי החיפוש של גוגל. למרות שיש עוד מנועי חיפוש נוספים הם נותרים מאחור בכל מה שנוגע למלחמה מול Google העולמית. בדומה לרוב חברות הענק באינטרנט, גוגל לא מספקת פרטי יצירת קשר בקלות רבה. יהיה עליכם לעבוד קשה כדי לאתר את כל הדרכים הכי מעודכנות ליצירת קשר ישיר. רוצים לדעת מהו גוגל תמיכה טלפון? אנו בשירות בקליק עושים לכם סדר בבלגן. 

גוגל טלפון שירות לקוחות 

מעוניינים ליצור קשר עם גוגל מסיבות שונות? הדרך הכי טבעית לעשות זאת תהיה על ידי שיחת טלפון. אך עדיין עליכם לקחת בחשבון כי המוקד הטלפוני לא תמיד יספק את התשובות. לשירות בקליק אין קשר למוקד שירות הלקוחות של גוגל בשום צורה שהיא. גוגל טלפון הינו – 074-7466436, במספר הזה תקבלו מענה לרוב השאלות שיש לכם. בחלק מהמקרים תופנו לכל מיני עמודים שונים הפרוסים ברשת.

מוקד שירות לקוחות גוגל ישראל פועל בכל שעות היממה. 24 שעות ו-7 ימים בשבוע, גם בימי שבת או בימי חג. המספר שאליו תתקשרו לא נבדק, ככל הנראה הוא ינתב אתכם לחו"ל. יהיה עליכם לקחת זאת בחשבון לפני שתבצעו את השיחה עצמה. בכל זאת החברה היא חברה בינלאומית שמחזיקה את מרבית המשרדים שלה מעבר לים.

גוגל עסקים טלפון שירות לקוחות

יש לכם עסק שעובד מול גוגל? המון עסקים משתמשים בגוגל אדס כדי לפרסם את עצמם בקלות. ישנה בעיה עם הפרסומים שלכם או שתרצו לקבל מענה על שאלות? ישנו מוקד ייעודי שהוקם רק בשביל בעלי עסקים שמחפשים מענה. גוגל אדס טלפון – 1-809-343-032 שם כל בעל עסק יקבל תשובה בנוגע לפרסומים שלו.

שאלות ותשובות שעלולים לשאול את שירות הלקוחות של גוגל ישראל

שאלה: מדוע קשה ליצור קשר עם מוקדי שירות הלקוחות של גוגל?

תשובה: הסיבה שגוגל לא ממהרת לפרסם את המספר של שירות הלקוחות היא החשש משיחות מרובות. מאות מיליוני אנשים מכל העולם משתמשים במנוע החיפוש של גוגל. באופן טבעי ברגע שפרטי יצירת הקשר יהיו גלויים וחשופים כמות השיחות תהיה בלתי נתפסת. אך אינכם צריכים לדאוג – מוקד גוגל ישראל טלפון הינו: 074-7466436.

שאלה: האם השיחה לגוגל הינה שיחה בתעריף שונה?

תשובה: כמו שכבר אמרנו המספר לא נבדק לעומק, אך ככל הנראה מנתב את השיחה לחו"ל. מה שאומר שאם אתם מתקשרים אליו ככל הנראה תחויבו בתעריף מיוחד. קחו את זה בחשבון לפני שאתם מחייגים למספר שהצגנו לכם כאן. הדבר האחרון שנרצה שיקרה זה שתקבלו חשבון טלפון מוגזם ולא פרופורציונלי. 

שאלה: באילו שעות וימים ניתן לחייג למוקד שירות הלקוחות של גוגל?

תשובה: החדשות הטובות הן שמוקד שירות הלקוחות של גוגל זמין 24 שעות ביממה ובמשך כל ימות השבוע. גם אם אתם נזכרים להתקשר בשעת לילה מאוחרת, יהיה לכם מענה אנושי בהישג יד. גוגל שירות לקוחות טלפון שזמין כל הזמן הוא: 074-7466436.

שאלה: ישנה חובה ליצור קשר רק על ידי שיחה טלפונית?

תשובה: כמובן שלא, מרבית הישראלים מעדיפים ליצור קשר עם גוגל טלפון בגלל הנוחות והזמינות. עם זאת גוגל מעמידה עוד מגוון רחב של דרכים יעילות ליצירת קשר מיידית. מה שאתם צריכים לעשות זה לבחון את כל האפשרויות ולבחור מהן את האפשרות העדיפה בשבילכם.

מספר טיפים להתנהלות מול שירות הלקוחות של גוגל לסיום:

 • לפני שתתקשרו לגוגל מוטב כי תנסו למצות את כל הדרכים האחרות ליצירת קשר. הזמינות אומנם תהיה פחות מיידית, אך מן הסתם שתעריפים יהיו זולים בהרבה. שיחה לחו"ל עשויה להיות יקרה מאוד, לא תמיד היא תהיה מוצדקת. לפיכך תנסו לבחון עוד דרכים לפני האופציות אותן אנו מציגים לכם באתר. באתר שירות בקליק ישנם את כל הדרכים הכי מעודכנות להגיע אל גוגל תמיכה טלפון.
   
 • רוצים להסיר תוכן מגוגל מסיבות כאלה ואחרות? תוכלו לעשות זאת על ידי כניסה לקישור הבא: https://support.google.com/legal/troubleshooter/1114905 הקישור מאפשר שליחת בקשה מקוונת לגוגל שעושה בדיוק את העבודה הזאת. אין סיבה להמתין שעות ארוכות על הקו עד שתקבלו את התשובות שאותן תרצו לקבל. לא פעם תתקשו גם להסביר בדיוק מה אתם רוצים להשיג ואיזה תוכן ברצונכם להסיר.
   
 • מתי כדי להתקשר לגוגל ולא להסתפק בשליחת הודעה מקוונת? הסיבה המרכזית לפנות גוגל פרטי או גוגל עסקים טלפון תהיה כאשר מדובר על עניין דחוף. עניין שלא סובל דיחוי, כזה שחובה עליכם לקבל עליו תשובה עוד היום. במקרים כאלה תוכלו לחייג אל גוגל טלפון –074-7466436 שם ישנו מענה מקיף לכל עניין בהקשר הזה.

 • מה נותן לכם אתר שירות בקליק? מה שאתר שירות בקליק נותן לכם זה ריכוז של כל הדרכים הכי מעודכנות ליצירת קשר עם גוגל העולמית. במקום שתחפשו פרטי מידע באתרים שונים, האתר ריכז את כל האופציות תחת קורת גג אחת. חשוב להגיד כי אין קשר בין אתר שירות בקליק לבין גוגל או כל אחת משלחותיה.   

רשימת טלפונים של גוגל (Google) שירות לקוחות

 1. גוגל טלפון-074-7466436
 2. גוגל אדס טלפון- 1-809-343-032
 3. גוגל ישראל טלפון- 074-7466436.
 4. גוגל ישראל משאבי אנוש טלפון- 074-7466436.
 5. גוגל מיקום טלפון
 6. גוגל עסקים טלפון
 7. גוגל פיקסל 5 טלפון
 8. גוגל שירות לקוחות טלפון 074-7466436
 9. גוגל תמיכה טלפון 074-7466436

אולי יעניין אתכם גם:

ביקורות על החברה

2 46 הצבעות
דרג את החברה
הירשם
Notify of
106 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

אני מנסה ליצור קשר עם החברה ולא מצליח המייל שלי תקוע החברה שולח לי קוד עימות להמייל עצמו זה מצחיק אבל זה המצב ואין לי אם מי לדבר 0533112625

גם לי יש את אותה בעיה בדיוק. לא מצליחה לשחזר סיסמה, לא מצליחה להכנס למייל, כל הגוגל תקוע, ואין עם מי לדבר. צריכה עזרה דחופה בבקשה.
050-2255540. תודה

אני באותה בעיה! שום טכנאי לא יכול לעזור!! אני חייבת עזרה טכנית בדחיפות ! אין איך להשיג את גוגל-זה ממש לא פשוט!!! 054-8469976

Last edited 4 חודשים מאז התגובה by תהילה רוזמן

שלום,
נא לחזור אלי בבקשה למייל או לטלפון
יש חיוב שלא עשיתי עבורכם
ולא יודעת למי לפנות
עדי 0545451030

אני מבקשת שתחזרו אליי דחוף מנסה כבר שבועות להשיג אתכם
שירות על הפנים ,בבקשה לחזור אליי

שלום,מבקשת לחזור אלי לגבי חיוב שבוצעה אתמול
שאני אפילו לא התכוונתי לבצע.
0526116962

שלום. איך אפשר להשיג אתכם? אין מענה בשעות שאתם מפרסמים. אשמח שתחזרו אליי 0526383300

אני מנסה ליצור קשר עם החברה כבר כמה ימים אך אין מענה ,
לא מצליחה להיכנס למייל שלי והמגוחך שהם שולחים לי קוד אימות למייל שלי .
מבקשת לחזור אלי בבקשה
0526064250

בוקר טוב לגוגל ישראל
לא מצליחה להיכנס למייל שלי, פועלת על פי ההנחיות, ואתם שולחים לי קוד אימות למייל שלי, הזוי, הרי אני לא יכולה להיכנס למייל שלי, ואין לי עוד מייל, מה עושים, אני צריכה דחוף דחוף להיכנס למייל, אנא, עזרו לי, בבקשה, זה דחוף דחוף, אני מתקשרת לטלפון המופיע בגוגל – ואין עם מי לדבר, למה? לקוח נמצא בצרה?
הנייד שלי 0503555861 תודה

היי שלום
יש לי בקשה ואני לא יודע איפה לבקש אותה
לא משהו רציני.
האם אפשר בשומרי מסך של גוגל לספר היכן המקום נמצא בנוסף למי צילם שאגב זה כן מופיע.
בשני מילים היכן זה
תודה רבה

השירות שלכם על הפנים אני מנסה ליצור קשר כבר6 ימים
המייל הקודם(i0548509953@gmail.com) שלי נחסם
יש לי שם חומרים חשובים
אין לי כתובת מייל לשחזור חשבון
והפלאפון שלי לא מקבל סמס
תתקשרו אלי דחוף היום 0556776053
דחוף

אני בדיוק באותו מצב קיבלתם תגובה?

אני גם

אני גם באותו מצב המייל שלי הקודםn.0548473476@gmail).com) נחסם
כי שכחתי סיסמא שולח לי קוד אימות לנייד בSMS ואין לי הודעות בSMS
רק יכולה לקבל הודעה קולית בעבר היה נשלח לי הודעה קולית מנסה חצי שנה
להכנס למייל המושהה שלי ולא מצליחה ניסיתי מאוד פעמים ליצור קשר עם גוגל
בכל מיני דרכים אין עם מי לדבר
יש לי שם הודעות וחומרים חשובים
מבקשת לפתוח את המייל הקודם ולהתקשר אלי 0548473476

אינכם עונים בשרות לקוחות
אנא חיזרו אלי 0522434478

מעוניין לבטל את העסקה עם יגיעות

ידיעות

יש לי 2 חשבונות מייל תקועים בגלל שנמחקו לי כל הסיסמאות השמורות וכל האימותים של גוגל הוא רק דרך האתרים האלה או דרך הפלאפון שאינו מקבל סמס איך הפסקתם עם זה למרות שנרשמתי עם הפלא הזה ?אני כבר שבוע מנסה להשיג אתכם בכל האפשרויות ואין עם מי לדבר

0535522457 אשמח שתחזרו אלי הכי מהר שאפשר תודה

אין לי מייל נסגר משום מה

כדי להחליף סיסמה אתם מציינים ששלחתם קוד לכתובת המייל שלי והמייל נסגר על ידכם אז איך אני מקבל את הקוד? מוזר ולא הגיוני.

אני זקנה יש לי בעיה בנייד בחיפוש של גוגל.
לא מסתדרת לבד. אני מטומטמת. אין בכל גוגל מי שיעזורלי. אין עם מי לדבר. צריכה לדבר עם מישהו.

אני זקנה.יש לי בעיה בנייד בחיפוש של גוגל.לא מסתדר. אני מטומטמת ואין מי שיעזור לי. בגוגל לא עונים. צריכה לדבר עם מישהו. דחוף.

שלום,
תחזרו אליי בבקשה 0545286265, בוצע עסקה וחיוב שלא ביצעתי.

דחוף

תודה

בזמן האחרון האייטמים שלכם חא זזים ימים שלמים. נהייתם פאסה ממש!!. כבר כמה ימים, למשל, שהאייטם על אייל גולן ודניאל נמצא בפרונט…. מה קרה לכם???!!!! אתם משעממים אותי!!
נילי בילו מאילת.

שלום
יש לי חיובים שאני משלמת עליהם ואין לי משוג על מה ולמה אילו חיובים בהוראת קבע ואני מעונינת לקבל חשבוניות ולבטל את ההוראה אשמח למענה בבקשה 0538244952

שלום תחזרו אליי אני מנסה ליצור קשר ולא מצליחה
לכי חיוב שלא ביצעתי תחזרו אליי 0525931542

היי מנבה לתפוס אותכם חודשים אשמח שתחזרן אליי לטלפון מספר
0535565334

תחזרו אליי בבקשה לא מצליחה ליצור קשר לגבי חיוב שלא ביצעתי 0525931542

שלום
יש לי בעיה בגוגל תמונות. גוגל משנה באופן סדרתי תאריכים לתמונות וזה יוצר בלאגן בתמונות ובאלבומים. מה עליי לעשות בנידון? שמח שיחזרו אליי בעניין בהקדם.
זיוה גורביץ
טלפון:050-7973855

יש הזמנות שלא כפנאי עשיתי אותם אני מנסה להשיג אותכם ולא מצליחה בבקשה תעזרו לי .
0538201112

היי לא מצליחה להשיג אותכם טלפונית . היה לי חיוב באשראי שלא שלי דיברתי עם אשראי ביקשו לבטל את חיוב דרכם . לדבר איתי בדחיפות . 0545463463 . מאיה

שלום,
תחזרו אליי בבקשה 0546068142, בוצע עסקה וחיוב שלא ביצעתי.

הי אני מנסה ליצור איתכם קשר בנוגע לחשבון שנינעל אם אפשר ליצור איתי קשר תודה
0532775421

לא ניתן לקבל קשר לגוגל, האתר הזה כנראה לא אמיתי, או שיש זיוף

אני מנסה כבר כמה זמן ליצור קשר עם נציג החברה ולא מצליח, מבקש לחזור אלי לטל' 0523573684

היי, הוצע חיוב ב כ אשראי, מבקש לברר
052-5057761

היי, אתם לא עונים בטלפון. לא מצליחה להכנס למייל, כל הגוגל נעלם. מה עושים?
מבקשת עזרה 050-2255540

שלום! לאחר איפוס דפדפן גוגל כרום בגלל בעיה עם הדפדפן אני מנסה להיכנס לחשבון גוגל ללא הצלחה-דורש ממני אימות למייל ב-YAHOO שיש לי בעיה להיכנס אליו. מה אני עושה כדי להיכנס לחשבון ? מתחבר לחשבון רק ממחשב אחד ולא מטלפון נייד. צרו איתי קשר 0524752585

שלום יש לי חיובים בחשבון שלכם ולא רכשתי שום דבר מבקש שתחזרו אליי 0502796772 ערן

יש לי בעיה בכניסה למייל שלי
אין אפשרות אפילו לקבל הודעות
מדובר במייל : shiribarak123@gmail.coאנא חזרו אלי בהקדם האפשרי לנייד: 0546312527
תודה שירי ברק

קיבלת תשובה?

אני כבר יומים מנסה להכנס ולא מצליחה כתבו לי שיקח 48 שעות לשחרור הסיסמא ואני זקוקה למייל דחוף,
בבקשה צרו איתי קשר בטלפון 0527157969

לא מצליח אפס סיסמה

מחפשת אותכם נואשות, אין לי אפשרות לגישה למייל כי שכחתי סיסמה ונותן רק הודעת טקסט, אין לי הודעות רק הודעה קולית ולא נותן לי-ואין שום משוב בטלפון..
ממש תוקעים אותי…
אין עם מי לדבר שם–
0527151901

יש לי שאלה!
א. איפה גוגל ממוקמים???
ב. למישהו הם חזרו וענו?????

שלום רב,
צריך עזרה דחופה לגבי הענן שלכם
וגם אני לא מצליח לתפוס אף אחד שיעזור לי
אשמח אם מישהו ייצור איתי קשר
ניר 0542360434

בוקר טוב לגוגל ישראל , אני כמה ימים מנסה להשיג אתכם ואין מענה בבקשה
חיזרו אליי דחוף 03-6083032 או 050-3209378, בוצע עסקה בכרטיס אשראי הוראת קבע וחיוב שלא ביצענו
מבקשים לדעת מי המשתמש שביצע שנדע לאישור או ביטול . תודה רבה

שרות טלפוני איך קורה שטלפון גוגל "חשודלדואר זבל" בכל מקרה לא עונים

אנא תחזרו אליי עומדים למחוק את המייל של הבן שלי ולא מקבלים את הת.ז. שלי ….דחוף
0524101843 דחוף דחוך דחוך

לא ניתן להשיג אתכם בשירות. אני שולח מיילים והצד השני לא מקבל כלום. אני לא מקבל שגיאה רואים שהמייל נשלח ובפועל חלק מהנמענים מקבלים וחלק לא מקבלים. חייב שתחזרו לי דחוף דחוף דחוף !!!
052-9464760

שלום
לא מצליחה להיכנס למייל שלי.מחליפה סיסמה הוא עדיין לא נותן לי .אני חייבת דחוף מייל שלי.תחזרו אליי בבקשה.ל 0547613811.(מייל שלי yomlavan@gmail.com) לא יכולה להיכנס למייל הזה

בג'ימייל הכניסו אימות דו שלבי, זאת אומרת כל פעם שאתה נכנס מתקשרים נותנים לך קוד בשיחה קולי [אין לי טקסט אני חרדי ולא רוצה] ועכשיו הפסיקו להתקשר כמה ימים שאין לי את המייל שולחים לי שם דברים ואני לא יכול להתנהל, גם לפני שהפסיקו להתקשר ניסיתי להחליף את מס' ההתקשרות או לבטל את כל באימות דו שלבי אין לאן לפנות

גם אני אותו דבר בדיוק, מה ניתן לעשות???
גהאיות הטלפוני פעם עבד מצוין פתאום גוגל לא מתקשר וגם לא שולח הודעות SMS
מה אפשר לעשות? חייבת את המייל שלי דחוף
משהוא קיבל תושבה מגוגל??

קיבלת תשובה??? גם אני נתקעתי ככה…
זה דחוף לי!!!!

ג'ימייל התחילו עם אימות דו שלבי, והם פשוט לא מתקשרים לתת אימות כבר כמה ימים כאילו החברה מתה, היתי רוצה גם לבטל את האימות הדו שלבי התוקע הזה או להעביר את זה למספר אחר ואין עם מי לדבר או לכתוב

שמעתי מחבר שהיה לו אותה בעיה והוא הלך למחשב שאיתו הוא יצר את חשבון המייל שלו ורק אז הם התקשרו אליו אח"כ הוא הלך לחדר מחשבים ואז הם כבר התחילו להתקשר שוב. מקווה שזה יעבוד לך גם בעזהשי"ת.

גם אני אותו דבר יותר משבוע שתי תיבות מייל שלי חסומות
האם יש איזה פיתרון?

כדי להצליח לפתוח שוב את המייל יש להימנע מלבצע ניסיונות כניסה למייל למשך 7 ימים

אשמח שתחזרו אליי למבפר 0535565334

שלום רב אני ניסתי ליכנס למייל שלי וכתוב ששלוחים לי קוד ולא קיבלתי ונסיתי עוד הפעם ונשארתי תקוע ליכנס למייל ואני מנסה להתקשר ואין מענה מה אני צריך לעשות אשמח שתתקשר 0527123557

אני מנסה ליכנס במייל והם שולחים י טקסט ויש לי טלפון כשר ואני לא יכול ליכנס למייל אשמח לעזרה 0527123557

כנ"ל

שלום רב, מנסה להשיג אותכם יומיים אך ללא הצלחה. תחזרו אליי בבקשה :מיטל 052-6442707

שלום, יש לי כתובת דוא"ל בגוגל וכשאני מתחבר לכתובת דוא"ל עם הסיסמה זה דורש ממני אימות טלפוני
ולאחרונה זה הפסיק לשלוח לי שיחות ולהשמיע לי את הקוד ואין לי שום דרך להיכנס לחשבון דוא"ל.
הייתי שמח אם מישהו יעזור לי (אם לא יהי לי ברירה אני מוכן לשלם כסף כדי להיכנס).

טלפון: 0548581455 תודה.

Last edited 9 חודשים מאז התגובה by אלעזר קובסניאנו

שאלות נפוצות בנוגע לשירות לקוחות של גוגל ישראל (Google)

כל המידע על שירות הלקוחות של גוגל ישראל (Google) רשום למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה בכדי לראות דרכים לקבלת שירות לקוחות מבית העסק.
אנחנו משתדלים תמיד להוסיף ולעדכן את מספר טלפון שירות הלקוחות של גוגל ישראל (Google). במידה וקיים טלפון, הוא נמצא למעלה בעמוד, יש לגלול למעלה וללחוץ על כפתור השיחה בכדי לחייג לבית העסק.
לא, אנחנו לא האתר הרשמי של גוגל ישראל (Google), אלא אנחנו אינדקס רחב שמציג דרכי יצירת קשר עם שירות לקוחות של מגוון עסקים.
אנחנו משתדלים תמיד לעדכן את המידע על דרכי יצירת קשר עם שירות הלקוחות של גוגל ישראל (Google), יחד עם זאת בעקבות שינויים תדירים בפרטי עסקים כאלו ואחרים לפעמים יכולה ליפול טעות בפרטים הרשומים בעמוד, לכן אם נתקלתם בטעות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכדי שנוכל לתקנה.
מלבד מספר הטלפון של גוגל ישראל (Google), אנחנו תמיד משתדלים להוסיף את כל דרכי ההתקשרות מול בית העסק ושירות הלקוחות שלו. לכן בעמוד תמצאו יותר מדרך אחת ליצירת קשר, כמו לדוגמא אתר האינטרנט של בית העסק, רשתות חברתיות, מייל, מספר וואצפ, פקס ועוד המון.